Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Procesor

  1. #1
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano Procesor

    ja koristim pentium procesor u kombinaciji sa intelovom plocom...dali mislite da je to nesto najbolje ili ne...pa da vas cujem

  2. #2
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Pa cuj ja sam uvek gledao malo na stednju i zbog toga uzimam amd , koji je puno jeftiniji od intela a daje ti skoro istu snagu . Trenutno imam xp 1800 , cekam malo da amd 64 snize malo cene hteo bih uzeti 3500 sa novom kucista 939 i nova versije MK exspres i sve sto prati to carte video exspres , ddr 2 ......

  3. #3
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    da da to je ok ali ajde sad da ne gledamo na cenu...intel je najbolji jos u kobinaciji sa pentium procesorom...nema nista bolje..a to sto se tice tih pakovanja asos ploca i sta ja znam...puno puta mi se desilo da se te dve stvari ne trpe mislim na plucu i procesor...i onda vise to nije komp kad je on na 2 400 a radi kao da je na 500 Mhz...zato po mom misljenju su najbolji intel sa pentium procesor i neka to bude compaq kuciste znaci ceo integrisan...jeste da je sranje sto ti na njemu nista ne mozes da pojacas sem ram memorije i hard diska ali brate mili to radi da ne moze bolje...mnogo sam zadovoljan sa tim compaq kucistima...INTEL INSIDE PENTIUM

  4. #4
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano plavi

    zemo samo intel pentium(ne celeron)......
    dodji kod mene da vidis i kupis

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #5
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    niko ti nije ni pominjao celeron to je sranje...al zemo ja imam vec intel plocu sa pentium procesor ...e radi to da to nije normalno kako dobro...perfekcija

  6. #6
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Ma sta ste se naleteli samo intel, zar amd je za otpad u krugu mog poznantsva skoro svi imaju amd i to razlicite snage svi su zdovojni .Jedna stvar sto on greje malo vise i mozda trazi malo jaci strruju (350-400 wat) mozda i vise zavisi kolko diskova imate ,crtac ... svi oni traze energiju , jaca video cartica isto, da ti pc bio stabilan daj mu snagu i ohladjenje . Vec cetri godina kako sam kupio Enermax kucicu sa strane imas hladjenje originalno koji jos uvek radi , a dodao jos dva vetilatora pozdi za izvlacenje toplog zraka i jedan napred za hard diskove da uvlaci svez vazduh. Sa ovakvom ohladjenjem sam 38 C u pun posao, kako sam rekao prije, hocu amd 64 3500 ili vise , nemam potrebu da brinem za ohladjenje mozda malo jacu struju (450-500 wat) preporucujem jedan sit onima koji pricaju francuski a drugima isto www.Rue Mongallet , Yahoo fr Sit je ogroman ima vise od 100 butika on line , repotazi, noviteti , probe sve vrstog materijala ........

  7. #7
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    pa ti brate napravi avion od kompa...stavi mu jos neku turbinu da spusti temperaturu na 0-lu....

  8. #8

    Podrazumevano

    Jedini racunar sa Pentium koj sam imao bio je Intel Pentium I, 200 MHz, Nakom sam kupio AMD iz razloga sto je AMD jeftiniji od Pentium i malo brzi al mislim da pentium je stabilniji. Zadnji komp sam kupio pre tri meseca sa AMD Athlon 64 bit 3200 MHz. Radi dobro i stabilno komp zadovoljan sam. Dosta je stabilan i AMD evo moj privatni server kuci vec radi 82 dana i 10 sati bez restart i to jos sa windows xp. Koristim kao server AMD XP 2500+ sa 1 GB RAM evo ako ovo nije stabilno onda neznam ni ja. Na njega idu dva iRC servera i jedan Radio. Opterecenje procesora je minimalno i nemam nikakvih problema sa njega. Sto se temperature tice ima trenutno 61°C jebiga nije bas malo al to izdrzi procesor nema nikakvih problema sto se toga tice. Samo ako bi ga postavio sada u moj provider kao pravi server i kad bi navalili svi da skidaju muziku sa site-a neznam kako bi se tad pokazivao. Za privatnu osobu preporucio bih svima AMD al za server, ako hocete stvarno pravi server onda naravno Intel Pentium ili ono bas je naravno Intel XEON.

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano ICE_D

    e ja kupio AMD Semprhom 2800+ i radi mi normalno barem ja mislim!radio bi i bolje da ne bi bio virusua i tih stvari!ali ja sam zadovoljan! :P

  10. #10
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    pa da svako na svoj nacin zadovoljan...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •