Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 53

Tema: PuToVaNjE

  1. #21

    Podrazumevano Godisnji odmori

    Kao sto svi znate jedva cekamo svake godine da dodje konacno zasluzenini odmor,vecina nas ide a takodje veliki procenat nas bi zeleo ali nema nazalost mogucnosti za lep,jeftin,dobar odmor a sto je najbitnije vecina se odluci spontano i problem je u tome da neznamo kako je tamo,dali je bolje privatno,hotel dali je pored mora,kakve su sobe,hrana itd.Zato bi bilo fino da svako ucestvuje i napise gde je bio kako je bilo i sve ostalo sto se tice odmora a takodje ako je nesto negativno i to da se napise da bi drugi koji imaju nameru da odu tamo to procitaju i sprece razocarenje,mozda neko od vas ima nesto privatno da iznajmi na moru za zimski odmor za skijanje itd,nadam se da ce vam se moja tema svideti i da ce biti za svakog interesantno da cita i napise svoje iskustvo hvala vam na paznj

    Lane
    zajedno smo jaciiiiiiiiii

  2. #22
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Na moju zalost proslog leta zbog obaveza nisam bio nigde.
    Ako dragi Bog da ovog leta planiram do Pule na zasluzeni odmor..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #23

    Podrazumevano

    pa bratko moj ponekad su obaveze vaznije od odmora ali ipak treba se orijentisati ka odmoru jer niko nije masina a i masina zna da stane

    sve u svoje vreme

    Lane
    zajedno smo jaciiiiiiiiii

  4. #24
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    preporucujem spaniju, pogotovo kanarska ostrva. dobra usluga, izuzetno ljubazni, dobra hrana, i nisu bili skupi, bar pre 5 godina. grcka mi se nije dopala. hrana mi se nije svidela i shoping mogucnosti nisu skoro nikakve bile

  5. #25
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    dosad sam par godina vec unapred planirala, gde cu za odmor. Ali su uvek neke obaveze ispale iznenada. Sad se odlucim u zadnji tren gde cu ... posto imam dosta rodbine i prijatelja van "moje dezele", to mi nikad nije predstavljalo problem smestaja. Da se razumemo, moj odmor traje najvise 5 dana, posto ja duze ne izdrzim ... vecinom koristim vikende za "odmor" ...

    p.s.: planiram neplanirano otici malo do mora ))) ... i meni se svidja pula ... tamo mi buduca tetka

  6. #26
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Silazim dole za scg , dal cu stici ici dole na more to neznam , planiram ali nije sigurno ...



    Pula stvarno lepo mesto , jednog dana moracu da navratim ponovo .
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  7. #27
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Prosle god nisam isao a i ove sigurno necu

  8. #28
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    vreme je da odem na godisnji zimski odmor...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  9. #29
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    voleo bi da i ovogosinji dopust provedem sa voljenom u isti termin da bi je poljubijo kod VUKA


    smrc ona zna koje nek ostane to medjunama
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

  10. #30
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Neidem na odmor

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •