Naša ljubav cveta


Atraktivna pevačica Ana Kokić već nekoliko meseci ne izlazi iz muzičkog studija gde vredno priprema novi album. U radu joj najveću podršku pruža dečko, vaterpolo reprezentativac Nikola Rađen sa kojim provodi svaki slobodan trenutak.

- Nikolino i moje radno vreme je različito. Uglavnom radim, odnosno nastupam noću, dok on radne obaveze završava tokom dana, pa svaki slobodan trenutak provodimo zajedno. On mi daje podršku u svemu što radim i slobodno mogu da kažem da nam ljubav cveta. Nedostaje mi kada otputuje nekud, kada igra utakmice, a ja zbog svojih poslovnih obaveza nemam vremena da putujem sa njim. Trudim se da se ne mešam u njegov posao. On, kada može, dolazi na moje nastupe, a i ja idem na njegove utakmice. Najbitnije je da odlično funkcionišemo i da nas dvoje imamo nešto što je zaista vredno i želimo to da sačuvamo. Među nama nema ljubomore, naša veza je zasnovana na poverenju - otkriva Ana Kokić, a na pitanje da li su ona i Nikola razgovarali o braku, sa zagonetnim smeškom odgovara:
- Kako sve za sada ide... pa biće OK. Ne bih baš da pričam o tome. Sada mi je najbitnije da mi cela priča oko novog albuma prođe kako treba.
Anin novi album je pri kraju, pesme su snimljene, a do promocije atraktivna pevačica će napraviti pauzu u nastupima.
- Pesme su mi radili Marina Tucaković, Futa, Braja i Kiki Lesandrić. Muzika je ostala u istom fazonu, a na albumu će se naći i duet koji sam uradila sa „Blizancima“. Reči pesama su interesantnije, a i moj izgled je drugačiji. Angažovala sam stilistu, Nikolu Bošnjakovića - priča Ana koja će tokom narednog vikenda nastupiti u Ulcinju i Budvi.

Ne bih se slikala gola
Fotografije seksepilne Ane Kokić krasile su naslovne strane muških magazina „Maxim“ i CKM. Poznata pevačica je na blago erotizovanim slikama pozirala u izazovnim pozama ali tvrdi da se nikada ne bi slikala naga za bilo koji časopis.
„Nema tih para za koje bih se slikala gola za neki muški magazin. Sigurno nikada ne bih to uradila. Slikala sam se za dva magazina, ali to su umetničke, blago erotizovane slike“, kaže Ana.