Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: VAZNO za SVE clanove foruma! - Pravilnik

  1. #1

    Podrazumevano VAZNO za SVE clanove foruma! - Pravilnik

    Za NOVE tj. upravo registrovane clanove:

    - Ako ste dosli na ovom forumu samo da bi ste reklamirali vasu ili neku drugu stranicu bolje nemojte to inace bicete permanentno banirani. Nazalost se tako nesto desava sve cesce i cesce u zadnje vreme.

    Za SVE clanove foruma


    - Zamolio bi vas da u Galeriju kacite samo slike na kojima se vidi lice osobe NEMOJTE nam poslati slike vase guze vasih automobila etc. jel necemo ih objaviti u Galeriju nego jednostavno cemo ih obrisati.

    PRAVILNIK FORUMA (Obavezno procitajte)

    - Nesmiju se reklamirati druge webstranice (forumi, chatovi, blogovi etc) u postovima, potpisu, avataru bez znanja i odobrenja odstrane administracije YuCafe Network-a.
    - Posto smo mi jedan Ex-YU Forum bi vas zamolili da komunicirate na srspskom, bosanskom ili hrvatckom jeziku.
    - Nesmiju se vredjati osobe druge vere ili nacije koje su dosle tu iz radoznalosti. Svako onaj ko pozove na linc na javnom chatu ili se utvrdi da ih vredja na privatu, bice izbacen.
    - Diskusija o bilo kojim temama, vezane za politiku nije dozvoljena.

  2. #2
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    - Posto smo mi jedan Ex-YU Forum bi vas zamolili da komunicirate na srspskom, bosanskom ili hrvatckom jeziku.


    Da ali ponekad je vrlo tesko da se izravim na drugih jezika, bice li problema ako ponekad i grjesim rjeci, nikad nisam pricao ni pisao na drugim jezikom od ovih pa zamoli bi da mi oprostite ako pogresim.

  3. #3
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    - Posto smo mi jedan Ex-YU Forum bi vas zamolili da komunicirate na srspskom, bosanskom ili hrvatckom jeziku.


    Da ali ponekad je vrlo tesko da se izravim na drugih jezika, bice li problema ako ponekad i grjesim rjeci, nikad nisam pricao ni pisao na drugim jezikom od ovih pa zamoli bi da mi oprostite ako pogresim.
    Daliborce ako nastavis sa nama da se druzis ima da naucis sa nama na dvanaest jezika da komuniciras.

    Za sada te odlicno razumijemo, nastavi da se druzis sa nama i uvjerit ces sebe kako je dobro s korisnim biti u nasem drustvu.

  4. #4
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    zaboravio sam i ovaj moj jezik, ali ipak hvala, imala si pravo, super ste svi

  5. #5
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    zaboravio sam i ovaj moj jezik, ali ipak hvala, imala si pravo, super ste svi
    ma brate moj vidis da svi pricamo sve,pravi poliglote haha,bitno da se razmemo...kuzis...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •