Strana 14 od 21 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 203

Tema: Oci....

  1. #131
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Plavo zelene (zavodnicke)

  2. #132
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    dobra kombinacija
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #133
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Drevna istina je - da su oci "ogledalo duse". Covek mnogo toga moze da nauci i da sakrije svojim ponasanjem, izjavama ili izgledom, ali nikada ne moze da sakrije "odraz duse u ocima". Treba poznavati vestinu "gledanja u oci", jer zenice nam se sire ili skupljaju onda kada nam se neko dopada ili ne dopada, sjaj u ocima uvek odaje nase psihicko i emocionalno stanje. Treptaj, konecentracija pogleda, sjaj i izraz pogledom su odraz unutrasnjeg stanja, ali i reakcija na spoljasnji nadrazaj ili na osobu koju posmatramo. "Sve se vidi u ocima" - nase psihicko, emocionalno i zdravstveno stanje, kao i raspolozenje - dobro se zagledajte jedni u druge.
    Dopadaju mi se moje oci, imaju boju noci...A inace volim lepe plave oke
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  4. #134
    Senior Member
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    596

    Podrazumevano

    Znas da u Grckoj kidnapuju ljude sa plavim ocima ? Pojma nemam odkud mi ova informacija...ali tako pricaju...

  5. #135
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Da znas da bi i ja jednog 'vakvog kidnapovala

    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  6. #136
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ihhh pa koja ne bi, i ja bih jednog

  7. #137
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Kazu da su oci ogledalo duse i ja im verujem...Moje su crne, (valjda nije i dusa).
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  8. #138
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    Al ste usarenile sa ocima pa pocece muski da nam se plase hehehhee!!!!
    Moje su nebo plave i svidjaju mi se

  9. #139

    Podrazumevano

    Ja imam plave oèi,najviše komplimenata baš za oèi,kose plave al i to kako kad,menjam,nekad braun ili crvene pramenove...

  10. #140
    Junior Member famous_girl avatar
    Datum registracije
    16.07.2006
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Drevna istina je - da su oci "ogledalo duse". Covek mnogo toga moze da nauci i da sakrije svojim ponasanjem, izjavama ili izgledom, ali nikada ne moze da sakrije "odraz duse u ocima". Treba poznavati vestinu "gledanja u oci", jer zenice nam se sire ili skupljaju onda kada nam se neko dopada ili ne dopada, sjaj u ocima uvek odaje nase psihicko i emocionalno stanje. Treptaj, konecentracija pogleda, sjaj i izraz pogledom su odraz unutrasnjeg stanja, ali i reakcija na spoljasnji nadrazaj ili na osobu koju posmatramo. "Sve se vidi u ocima" - nase psihicko, emocionalno i zdravstveno stanje, kao i raspolozenje - dobro se zagledajte jedni u druge.
    Pa....da......
    Ja uwijek najwise komplimenata dobijem bash za oci....
    Stwarno su diwne...
    boja-smedjo zelena ustwari meni je uwijek nekako razlicita cudna...
    pogled-ispod obrwa....
    dugacke crne trepawice....hehehehe
    I stwarno imam nekako newin pogled...nekako dobre oci(boze kako je owo gloopo receno hehe)ma koliko da se grozno ponasam swi mi kazu ma ona je predobra vidi joj se u ocima...ljude uwijek bas tako oswajam...babe me najwise wole hehe
    Ne wara te oko...ne waraju dwa...owo pored tebe yesam nisam ja.Pamet da ti stane kakwa promena TWOJA SAM NOWA,STARA DEWOJKA...!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •