Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Ne Mogu Bez Andreja

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Ne Mogu Bez Andreja

    Svetlana Ražnatović dugo se opirala činjenici da je u Kulundžiću konačno ponovo pronašla srodnu dušu, a onda se prepustila osećanjima, koja će, tvrde njeni prijatelji, uskoro biti krunisana veridbom


    Svetlana Ceca Ražnatović zaljubljena je kao šiparica. Kako za Press tvrdi jedna od njenih najboljih prijateljica, koja je iz razumljivih razloga želela da ostane anonimna, Ceca nacionale je već tri meseca u oblacima, zahvaljujući neočekivanoj romansi sa Andrejom Kulundžićem.

    - Nikada je do sada nisam videla toliko srećnu - kaže Cecina drugarica, i dodaje: - Otkako je upoznala Andreja, ona doslovno blista. Poverila mi je da više ne može da zamisli život bez njega.

    Kako je Press već pisao, varnice između Cece i Andreja zaiskrile su tokom letošnjeg snimanja TV emisije „Top spid", ali u prvom momentu ni jedno ni drugo kao da nisu želeli da poveruju šta im se događa.

    - Već tada Ceca je počela sa puno nežnosti da priča o Andreju, ali se trudila da ostane smirena, jer se nadala da je ta opčinjenost kratkotrajna i da će brzo proći. Međutim, brzo su shvatili da su stvoreni jedno za drugo, pa se Andrej uskoro preselio kod nje - navodi prijateljica naše najpopularnije pevačice i kaže da su Cecina deca Veljko i Anastasija sjajno prihvatili „čika Andreja".

    - Deca su oduševljena Andrejom i skoro da ga smatraju delom porodice - navodi ona, objašnjavajući da je Ceca pre nekoliko dana otputovala na Kipar, gde će pokušati da sredi utiske i još jednom preispita sopstvena osećanja.

    - Poznavajući je, sigurna sam da će Ceca i Andrej ubrzo po njenom povratku objaviti i veridbu, o čemu su već i razgovarali - zaključuje prijateljica naše najveće folk dive.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2007
    Poruke
    5

    Podrazumevano Ceco Boginjooooooooo

    Kao njen najveci obozavalac mogu samo da kazem da mi je drago sto je Ceca nasla svoju bolju polovinu.
    Sretna sam zbog nje jer je zasluzila da konacno bude srecna.Volim sve njene pjesme,volim nju kao osobu te njenu djecicu Veljka i Anastasiju.Preslatka djecica.
    Zelim joj sve najbolje kako bi usla u novu 2008g zajedno sa svojim dragim Andrejom i kako bi u potupnosti bila srecna.
    Veliki je humanista i to se moglo vidjeti na Tosinoj sahrani,koju jos nisam zaboravila.
    Volim je kao da mi nesto dodje kao neki rod.Dovoljno je samo da se izgovori njeno ime i de zna da je najveca zvijezda na balkanu kako u srbiji tako i po sirem svijetu.Jednostavno ona je BOGINJA;KRALJICA i puno,puno srece i uspjeha i da njena ljubavna veza procuri u javnost.

    I nek bude srecna sa njim,sta vise da pozelim nego da je cijenm,postujem i voim kao osobu.

    Lela iz Zenice

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •