Ana Nikolić posle operacije juče otpuštena sa VMA, tokom lečenja u prestižnoj bolnici glumila razmaženu zvezdu

Pevačica Ana Nikolić, koja je u potpunoj tajnosti sredinom prošle nedelje operisana na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, otpuštena je iz ove prestižne bolnice posle petodnevne hospitalizacije. Jedna od najatraktivnijih srpskih pevačica primljena je na VMA zbog ginekoloških problema i posle hirurškog zahvata oporavljala se u jednom od luksuznih bolničkih apartmana, a prema tvrdnji njenih „komšija", sve vreme boravka glumila je pravu holivudsku zvezdu.


Ana: Ne dozvoljavam vam da piŠete da sam u bolnici!

Noć uoči izlaska Nikolićke, ekipa Pressa posetila je VMA, ali je od paraćinske lepotice dobila samo izjavu da ne želi da daje izjavu. Čim nas je spazila, Ana je zgrabila pod ruku prijatelja kog je ispraćala iz apartmana i brzo pobegla u lift. Sačekali smo nekoliko minuta da se vrati i ljubazno je pozdravili, ali je ona osula paljbu: - Ne dozvoljavam vam da pišete da sam u bolnici i neću da dajem izjave. Idite od mene, jer ne želim da se to zna - rekla je Nikolićka, i odjurila u svoj apartman.


- Nikolićeva je posle operacije više puta šetala hodnikom, ali se nije preterano družila s „običnim" bolesnicima - kaže jedan od Aninih bolničkih komšija, i dodaje: - U zajedničkim prostorijama nije se zadržavala dugo, a viđali smo je samo kada je ispraćala svoje goste. Najčešći posetioci bili su joj dečko Bane Vučelić i majka Vesna. Na spratu su svi pričali da je trudna, pa smo ipak blagonaklono gledali na njeno uobraženo ponašanje - navodi izvor Pressa.

Naš sagovornik, koji je insistirao na anonimnosti, dodaje da se Ana nije šminkala i doterivala, kao što u sličnim situacijama praktikuju da čine njene svetski slavne koleginice.

- Bila je nenašminkana, ali se stalno presvlačila u različite trenerke i pidžame. Nikolićka iz zdravstvenih razloga nije smela da se saginje, ali ipak mi se smučila kada sam je čuo da je medicinskom bratu, koji joj je pomagao, rekla: - Eto, sad možeš da se hvališ da si Ani Nikolić skidao lak s nogu!

Ana je bila stacionirana na 11. spratu prestižne zdravstvene ustanove. U toku poslednjeg dana boravka u bolnici dobila je veliku korpu belog cveća, sa tajnom porukom koju joj je doneo dostavljač iz jedne beogradske cvećare.