Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Printer

  1. #1

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    imam neki laserski hp i meni je kuul
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #3
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    ja imam EPSON 600 i bas mi fino radi ..ne zalim se

  4. #4

    Podrazumevano

    Neznam, meni se uvek printeri pokvaru nakom 2 godine. Sada imam Canon 550i al izgleda i ovaj nece vise nesto. Sto se tice kvaliteta zadovoljan sam. Ako izstampam fotke na foto papir izgledaju fenomenalno al sad prvo da sredim printer i posle ce da izstampamo. hehe Sto se tice patrone za printere preporucio bi vam da kupite uvek original patrone za vase printere inace nece dugo da prezivi, jos ako je i skoro nov printer izgubite garanciju na njega sto nebi bilo ni malo dobro ako dodje do nekog kvara.

  5. #5

    Podrazumevano

    e ovog puta mi je printer ok, jos nije se sjebo, jos ne ) Nije izstampavao zato sto sam navuko neki spool virus koj je ubacio oko 5.000 documents u spool (print manager). Al to su sve fakes nisu pravi documents i ko sad nezna ce da doceka dok se sve to "izstampa" ja sam skenirao sa antivirus pronaso virus, izbrisao taj shit i nakom sve te "documents" iz print manager i tada stampac radi. Ipak mnogo bolje ovako "samo" ovaj virus nego da opet kupim novi stampac. Znaci kao sto kaze Ivke kad nesto neradi "Viurs, virus" eto ovog puta je stvarno bio virus. ) hm... al i petrone su mi prikraju

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Ja imam Printer Lexmark sa Scanner i kopirati u crno belo i u boji.
    Volim vas bweeeee! :P

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •