Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: bodybilding

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano bodybilding

    .........i sve o njemu - znaci programi,nacin vezbanja,dodaci ishrani,vitamini,hrana-sta kako i kad jesti,znaci sve u svemu otvaram temu zanima me da li je neko koristio anabolike, steroide jer su oni najvise vezani za ovaj sport iako ih ima i u drugim sportovima i koji je vid zastite koristio i sve ostalo vezano za bodybilding.....

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2

    Podrazumevano

    Bas razmislim da se upisem u neku teretanu, mislim da nebi mi skodilo al neznam jos se nisam odlucio. Bio sam pre sa skolom par puta u neke teretane al nisam nikad ozbilno trenirao samo se zezali hehe Neznam prvo da pocinjem sa treningom i posle videcemo dali cu da stignem do anabolika.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano ICE_D

    eh ja sam iso sam na fitnes okolo 3 mesece ali ondar presto!u to vreme sam dobio 10 kg in brez ikih sredstvi!nista ne trebas za misice iz za to samo trebas da glavom dobro udars u zid in da radis ono sto si reko

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    e pa evo da se pohvalim ja sam jedno izvesno vreme isao na treninge , ali nisam koristio nikakve vitamine jer nisu dobri.kada ostaris svi ti misici padnu i vise a to nije lepo videti.zato sam ja ovako samo bodibild radio i ima sesta videti na meni.
    Volim sve sto vole mladi.A narocito lepe zenske

  5. #5
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ako se jos uvek interesujes plavi, pitaj o tome dragon^heart-a, on se bavi time

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    09.04.2007
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Diddl
    e pa evo da se pohvalim ja sam jedno izvesno vreme isao na treninge , ali nisam koristio nikakve vitamine jer nisu dobri.kada ostaris svi ti misici padnu i vise a to nije lepo videti.zato sam ja ovako samo bodibild radio i ima sesta videti na meni.


    de pomiješao si VITAMINE i STEROIDE

    imate na raznim BB forumuma sve lijepo objašnjeno ali da dam neke natuknice:

    TRENIG: za poèatak je dovoljno 4 puta tjedno.......radite u odvojenim skupinama ja radim po programu prsa-triceps...leða-bicesp....noge-ramena.....znaèi za svaku veæu mišiænu skupinu(prsa,leða,noge) radite od 3-4 vježbe a za manje(biceps,triceps,ramena) radite 2-3 .....sada se bira jeste li na masi ili definiciji...ako ste na masi onda raditi od 6-10 ponavljanja u seriji s maksimalnim težinama znaèi da umreta dok zadnji dižete i da vam treba mala pomoæ....a ako ste na definiciji ona se radi veliki broj ponavljanja (i do 50) s malim težinama.....

    PREHRANA: jednite 6 puta dnevno....izbjegavajte junk food.....neka vas se hrana bazira na bijelom mesu,posnom siru ,jajima (bez žumanjka), i mlijeku.....to je onak osnovo....a imate na internetu bezbroj primjera jelovnika....

    ODMOR: znaèi odmor je jako važan jer mišiæi i rastu kada se odmaraju znaèi ako u ponedjeljak si radio prsa do èetvrtka se MINIMALNO moraju odmarati......jer nevažii ovdje VIŠE=BOLJE....

    i da kao i svaki poèetnik nemojte preskakati trenig nogu jer æe se javiti asimetrija tjela pa to jedno izgleda....a i gornji dio tijela æe brže napredovati ako se radi i doljnji!!!!

    evo nadam se da sam nekome ukratko pomogao!!

  7. #7
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    Plavusane i ja sam malo trenirairao.....Za to ti treba dobra volja a i dosta snage....A naravno i neko ko ce da bude iznad tebe (pozeljan je licni trener)...
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •