Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Četiri godine bez seksa??!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Četiri godine bez seksa??!


    Godinama prisutna na estradi, bez oscilacija u karijeri, Indira Radić je dokazala da se i bez tračeva i skandala može biti uspešan. Nije štedela sebe da bi postala jedna od vodećih folkerki. Fakat je, kako kaže, da joj je posvećenost karijeri mnogo uzela, ali mnogo joj je i donela - proputovala je svet, doživela nezaboravne trenutke na koncertima, a i oni koji ne slušaju njenu muziku, bar su čuli za njeno ime. Indira priznaje da već godinama nema vremena za ljubav i da je razočarana u nju! Četiri godine sam sama! Ne krijem! Zaista sam volela i bila voljena. Imala sam veliku ljubav koja zbog moje karijere nije opstala, jer čovek nije bio sa estrade, već iz intelektualnog sveta. Iz tog razloga svako je otišao svojim putem. Smatram da nijedan muškarac ne može da me prati jer ne mogu da mu se posvetim. Jedino moram da se posvetim svojoj porodici! Posao mi je toliko naporan i predana sam mu da nemam vremena za ljubav, a ni za seks. Nijedan kvalitetan muškarac neće ženu koja mnogo radi, koja mnogo putuje, koja se smeje svakom muškarcu jer joj je to profesija. Ljubav je za mene jedno veliko razočaranje. Ne mogu da joj se posvetim. Kada je i nađem, to je u pogrešnom trenutku. Kada sam na koncertu, svi me gledaju i misle “ona je srećna, uspešna, lepa, ima sve”. Ali, zdravlje i ljubav ne mogu se nikad kupiti. Hvala bogu što sam zdrava, a ljubav ako dođe, dobro došla.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Takva zenska toliko dugo bez sexa ? Cisto da ne poverujem . Momci sta cekate ? Pomozite joj .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •