Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Rezultati 91 do 97 od 97

Tema: Dorucak

  1. #91
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    S obzirom da rano ustajem kod mene ti je postalo uobicajno... na zornjak popijem prvo casu vode... pred polazak sok od cijedjene narandze ili gotov iz pakovanja, bilo koji gusti sok. U putu spucam bananu ili neku drugu vocku a kad dodjem na posao onda se pocastim kaficom i tek oko deset sati vadim iz torbe napravljen sendvic i mali vocni jogurt i zamislite.. sve to Srnic popapa. Poslije papanja progutam dvije vitaminske tablete kao dopuna za energiju i ostalu dobrobit mog organizma. I onda....
    ... i onda u radnicke pobjede.

  2. #92
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Bas lepo srnic ti dok to sve popapas i pocnes privredjivati firmi tu je i 17 sahata pa haj kuci cccccccc i posle se cudimo sto firme propadaju pa kako i nebi zbog takvih hehehehe

    pa nista odredjeno jutarnja kafica oko 5 zornjakom pa cigare pus pus pus opet kafe ako nahvatam negde na brzaka rucak ako stignem ako ne onda vecera mi je sigurna 1% tj ako dodjem ranije ako ne nista krevet i ponovo tako redom mada se uhvati poneki sendvic u prolazu

  3. #93
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Spidi al ti zdravo zivis..zavezat ce ti se creva jednom

  4. #94
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ja bogami cim ustanem i popijem kafu meni se doruckuje hahah

  5. #95
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    ja imam obicaj cim oci otvorim,obavim one jutarnje potrebstine i odma jedem,ali u zadnje vrijeme jedva da se spremim,pa na poslu i doruckujem,ipak je u drustvu ljepse
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #96
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Doručak - snaga za cijeli dan

    Loša navika preskakanja doručka spriječava vas u vašoj dobroj namjeri da smršate ili zdravo jedete.
    Kada preskačete obroke, možda to činite namjerno kako biste uštedjeli nekoliko kalorija, ili nenamjerno ako ste u žurbi. Ovako ili onako, osvetiće vam se. Na kraju ste toliko gladni da u sebe bez diskriminacije utrpate bilo šta i u većim količinama nego što vam je potrebno jer jednostavno izgubite osjećaj sitosti.
    Isto vrijedi i za predug razmak između obroka pa zato većina stručnjaka savjetuje da dnevnu količinu hrane rasporedite na pet do šest malih obroka umjesto na tri velika. Tako ćete izbjeći situaciju da pretjerano ogladnite a i vaš će metabolizam bolje raditi pa će i nivo fizičke energije biti stabilan. I tijelu je lakše da probavlja i potroši manje količine kalorija raspoređenih tokom cijelog dana, nego više kalorija iz samo jednog velikog obroka.
    Najgora stvar koju možete učiniti je preskakanje doručka jer time usporavate tempo sagorijevanja kalorija tokom dana. Metabolizam se usporava tokom noći. Ako ste jedna od osoba koje jednostavno ujutro ne mogu otvoriti usta, prisilite se ipak da pojedete bar nešto lagano.
    ............

  7. #97
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    uhhhh znaci ja jos nemam snage,nesto nemam apetita da doruckujem,nisam nsita jela samo 4 kafe popila....vrijeem za rucak a dorucak i nemislim
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •