Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 51

Tema: Ima li cega zivotinjskog u nama???

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2005
    Lokacija
    Popovo polje
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    slažem se sa m-puriè pošto mi je zanimanje veterinar mogu da vam is struènog stajališta i prakse potvrdim da je èovek stvarno na èelu prehrambenog sistema ali to je posto kad je otkrio stoèarstvo a do tad ipak je bio životinja na rangu vuka,medveda i ostalih zveri.ne bojte se zveri èuvaj se èoveka

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2004
    Lokacija
    N/A
    Poruke
    281

    Podrazumevano

    Odlièno , odlièno .............

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    10.04.2005
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    u meni zivi nesto zmijsko

  4. #14
    Guest

    Podrazumevano Re: Ima li cega zivotinjskog u nama???

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Ja mislim da u meni ima nesto zivotinjsko.
    U tebi ima nesto moje...

    Hehehe,laze vas nema u njemu nicega zivotinjskog...mnogo je pitomiji nego ja koja sam divlja cesto...tako da mu nemojte verovati

  5. #15
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    pa moglo bi se reci, da imam i ja nesto zivotinjsko u sebi. Suzdrzavam se dok mogu, ali kad mi dodje mojih pet do dvanaest, jednostavno se izgubim; kao da nisam ja i pocnem da bacam sta mi prvo dodje pod ruke. Tako sam vec par puta razbila dosta stvari od casa i tako dalje. Jednom sa momku kupila bombonijeru, pa smo se nesh malo posvadjali. Ja sam je uzela (mislio je, da cu da bacim u njega - a doduse bilo mi i to u glavi)i bacila je na pod, dok se nije sva razletjela u milijun komadica...

    MA USTVARI, PORED ZIVOTINJSKOG U SEBI, NEKAD SE PONASAM KAO PRAVA ZIVOTINJA.

    a sto se tice sexa recimo, i ponasam se ko neka mala zivotinjica...

  6. #16
    Guest

    Podrazumevano

    E pa vidis to ja redovono radim..ali ja ne polupam nesto ja izlupam sve i onda sednem skuvam kafu,zapalim cigaru i posle cistim haos koji sam napravila....redovno to radim kad mi dodje zuta minuta...ili postanem toliko ironicna i sarkasticna da me je uzasno slusati

  7. #17
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    e pa nince, nisam ja nista bolja. Smirim se ja posle, kao da nista nije bilo. Najgore mi posle cistiti i pitam se, sto mi to trebalo... Nemogu se nikako promijeniti.

  8. #18
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    ..ili postanem toliko ironicna i sarkasticna da me je uzasno slusati
    hehehhe ovo je najjache
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #19
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    ..ili postanem toliko ironicna i sarkasticna da me je uzasno slusati
    hehehhe ovo je najjache
    hahahahhaahhaha
    do jaja....
    jaooooooo......kad pocne moja drugarica tako da se ponasa......kad njoj nesto nepase ona pocne da prica tako.......eee ali mene to ne iznervira ja samo pocnem da se smejem ko ludak......
    a sto je najgore........tim ponasanjem on upropasti celom drustvu vece.....eto to me nervira....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  10. #20
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    ..ili postanem toliko ironicna i sarkasticna da me je uzasno slusati
    hehehhe ovo je najjache
    Ne ozbiljno,ja se tada tako nalupam ma bez premca...ispricam takve gluposti i izfilozofiram najprostiju stvar sve dok se ne zapletem toliko da vise ni sama ne znam od cega sam krenula da pricam...ili stvarno bude mi sve smesno i onda da pojacam smeh postanem sarkasticna i obicno tada ismevam neku levu osobu,sebe nikad,i kad ona ne kapira to onda mi tek dodje da puknem od smeha..i kroz smeh se ispraznim

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •