Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Sekotres

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Sekotres

    Seka Aleksić nije džabe jedna od najtraženijih pevačica, za koju se gazde diskoteka u inostranstvu prosto otimaju, posebno za novogodišnji doček. Međutim, ona je svoj nastup u švajcarskoj diskoteci „Grodonia“ zakazala još pre nekoliko meseci kako bi u najluđoj noći zabavljala svoje fanove u dijaspori


    Zajedno sa Sekom, odevenom u zlaćanu mini haljinicu, pevalo se horski i tako se najbolje videlo da su pesme s novog albuma postale hitovi. „Aspirin“ i „Kraljica“ su, na zahtev publike, pevane čak nekoliko puta! Kad je otišla da se presvuče, fanovi joj nisu dali mira želeći da se fotografišu s njom i da joj čestitaju Novu godinu. Seka je svima izlazila u susret. A, kad se drugi put popela na binu, u dugačkoj toaleti, svi su se tiskali oko bine želeći da je snime, jer je prosto zračila. Novogodišnje slavlje potrajalo je čak do pet sati izjutra. Po starom dobrom običaju, pevačicu su fanovi iznenadili raznim poklonima, među kojima su prednjačile plišane igračke i, naravno, prelepi buketi cveća. Koncert u „Grodoniji“, bez sumnje, bio je nezapamćen, na obostrano zadovoljstvo.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Exclamation

    Iako je smatram profesionalcem i slatkom osobom ,ASPIRIN JE NEŠTO NAJGLUPLJE ŠTO SAM ČULA... pardon, Karleušin testament je najgluplje i najodvratnije...ali se to od nje i očekuje , ali Seka .... mada valjda svako ima prava da pogreši...

  3. #3
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Gabrijela razumem te potpuno ...Aspirin je pesma koja brzo prijanja za sluh..sama melodija se brzo pamti ...sad da je neki kvalitet pesme i nije meni celi album zvuci onako srednje...sto se izgleda tice duga kosa joj mnogo lepse stoji zenstvenije je...

    Mislim da ovi pevaci pokusavaju ici u korak sa ovim ludim vremenom sve vise pesama lici na odi mi dodji mi..kad cujem onu bundu od nerca ,kabrio porse,i slicne takvim..pitam se de je bre tu u svemu umetnost..i pretezno slusam onda stare pesme...sto se seke same tice ona ima vokalne mugucnosti da dosta stvari lepo odpeva..gledala sam je pre nekih 3 god...uzivo ,lepo joj je stajalo i sto je punija,scenski nastup sve je bilo in ..sad mislim da je preterala sa promenama u vidu izgleda i u vidu muzike...

  4. #4
    Senior Member Gabijela 83 avatar
    Datum registracije
    22.12.2007
    Lokacija
    STAN
    Poruke
    159

    Thumbs down

    baš tako nepoznata, smo je problem što su ljudi poput Seke Cece i ostalih jedan vid trend setera, a mnogo mladih ljudi koji još nisu pronašli sebe identfikuju se sa rečima njihovih pesama... Neverujem da su bili zlonamerni ni Seka ni autori, ipak je to posao kao i svaki drugi, ali kada si već došao do visokih lestvica ponesi i neku odgovornost! Svaka hvala pesmi Nataše Bekvalac- dobro moje, koja je takođe hit, ali šalje mnogo lepšu poruku od klasičnog prostakluka. Mlade treba ohrabrivati ka ljubavi... a ne ka najgorim stranama onoga što ta ista može da donese... Prosto, mnogi će shvatiti da je sasvim normalno prevariti dečka ako on nije u trenutku tu , i to sa bilo kim... To nisam očekivala od jedne estradne zvezde kakva je Seka , a vala imala je novca i za bolji tekst...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •