Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 111

Tema: Pitanje za muskarce..?

  1. #51
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    brate kako bi bilo da je tebe neko abortirao? : )

    ne bi mogao ovakvu glupost da napises.. to je to
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #52
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    brate kako bi bilo da je tebe neko abortirao? : )

    ne bi mogao ovakvu glupost da napises.. to je to

    Ako uzmem spray i spuzvu paTe izbrishem,staCe onda biti "flekice" znaci treba realnoDa razmisljas,bolje imati 5 bolnih minuta nego cijeli zivot slusat""nepozeljno dijete""a vjerujMi dodje doToga wuhhaaa get real

  3. #53
    Member Daxi avatar
    Datum registracije
    22.01.2005
    Lokacija
    Nemacka
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Pa da i ja nesto napisem, ABORTUS ne, nikako i nikad. Sta bih radio? Zenio bih se ili bi dete uzeo kod mene da ga odhranim i na pravi put izvedem. Sta god da bude ali dete bi kod mene raslo a majka ako hoce nema problema ako ne nemora.
    Na svetu najvise volim decu, zbog njih zivim! Volim i zene ali ozbiljne koje zivot svataju ozbiljno!

  4. #54
    Banned
    Datum registracije
    21.11.2004
    Poruke
    320

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daxi
    Pa da i ja nesto napisem, ABORTUS ne, nikako i nikad. Sta bih radio? Zenio bih se ili bi dete uzeo kod mene da ga odhranim i na pravi put izvedem. Sta god da bude ali dete bi kod mene raslo a majka ako hoce nema problema ako ne nemora.
    Na svetu najvise volim decu, zbog njih zivim! Volim i zene ali ozbiljne koje zivot svataju ozbiljno!
    malo ti je nick u kurcu ali slazem se s tobom abortus nikako
    nikad

  5. #55
    Junior Member Metak20 avatar
    Datum registracije
    12.10.2004
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    nikako i nikada.....ko abortus podrzava on je karna
    I`LL GET YOU--------------OCES KURAC

  6. #56
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    ODGOVOR NA OSNOVNO PITANJE

    slavio bih sve dok stojim na nogama, pa nastavio kad me osveste i tako sve dok mi devojka ili zena ne kaze "DOSTA BRE"
    inace uopste ne pijem, ali u tom slucaju najverovatnije bi me nosili na detoksiranje

  7. #57
    Senior Member Robin avatar
    Datum registracije
    20.08.2005
    Lokacija
    daleki svemir
    Poruke
    139

    Podrazumevano mozda

    kakvi bre probuseni kondomi-kurtoni-abortusi-pobacaji
    Moja devojka da zatrudni, pa usro bi se od straha sta dalje, ej zivot je u pitanju - deciji zivot. Da li bi neko "UBIO" svoje dete?
    -Ma priznao bih ga pa sve i da je crnce
    sima kosmos iz dalekog svemira

  8. #58
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    kakvi bre probuseni kondomi-kurtoni-abortusi-pobacaji
    Moja devojka da zatrudni, pa usro bi se od straha sta dalje, ej zivot je u pitanju - deciji zivot. Da li bi neko "UBIO" svoje dete?
    -Ma priznao bih ga pa sve i da je crnce
    Svaka cast ali... mnogi kazu tako i kad se onda stvarno tako nesto desi, nema ih nigde ili nude pare devojci za abortus.
    Ma nezgodno je to sve, nije lako ni jednom ni drugom pogotovu ako su skroz mladi.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  9. #59
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    lako je pricati da si protiv abortusa dok ne budes sam u tom polozaju. pravo kaze djedja, sad svi muskarci kazu naravno da bih prihvatio, ne bih nikada ubio svoje dete. pitam se samo odakle onda toliko devojaka, koje svoju decu podizu same.
    sta ce jedna devojcica od 16, 17 godina da radi sa malim detetom? od cega ce ziveti, kako se snaci? pa realno, i sama je jos dete. svaka joj cast ako je dovoljno zrela da rodi i to dete izvede na put, al pre bih rekla da u tom dobu i sama tek pocinje da zivi.
    naravno da sam protiv ako je neko dovoljno star da moze podizati decu, a ne zeli recimo zbog karijere i napustanja ugodnog zivota, da rodi i prihvati se obaveze. al na kraju krajeva, ma koliko to glupo zvucalo, to je njihova licna stvar. ko smo mi da sudimo o drugima

  10. #60

    Podrazumevano

    sta je tu je (cuti itrpi)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •