Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 111

Tema: Pitanje za muskarce..?

  1. #91
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    5 minuti slatko cel zivot tatko

    Pa ako sam siguran da je trudna od mene pozvacu vas na svadbu
    Ako je bila dobra za u krevetu bice dobra i za zena
    Retko koristim kondome ali jos nisam tata, bilo bi bolje da kupijem kondome sa Bugarskom poteklu, valjda cu tako lako postati jedan veliki tata
    jojjjjjjj daliborceeeeeeeee nemoj se zeznuti tako

  2. #92
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma sto napravi bebce to jee super vec sto se zarazi ..haha

    sta je ovo na yu-cafe momci ne koriste kondome..?!

  3. #93
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    hehheehehehehehehehehe

  4. #94
    Junior Member
    Datum registracije
    27.06.2008
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Kazhe se "Uradili", ne uradeli, ne bitno se pishe zajedno "nebitno", dali se pishe odvojeno "DA LI"!!!!

  5. #95
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trajev Pogledati poruku
    Kazhe se "Uradili", ne uradeli, ne bitno se pishe zajedno "nebitno", dali se pishe odvojeno "DA LI"!!!!
    Ovdje ima ljudi sa svih strana i nije ovo svima maternji jezik,
    prema tome mi ne zamjerimo na tim gramatickim greskicama!
    Izmenio/la Nela; 02.10.2008 u 08:40.
    ............

  6. #96
    Senior Member joopa avatar
    Datum registracije
    25.01.2009
    Lokacija
    gdje me zivot odnese
    Poruke
    366

    Podrazumevano sta bi napravio

    da mi cura ostane trudna prihvatio bi dete bez razmisljanja,i svako kome se to desi trebao bih da prihvati dete jer svako treba da se nosi sa posljedicama a ne da ide na abortus da se resi deteta,jer to nije u redu,kose s vatrom igra neka i snosi opekline,a ne da abortira,svi misle da je abortus jedino resenje,a niko nerazmislja da kad napravi abortus,da je postao UBOJICA da je ubijo zivo bice koje je trebalo da zivi,isto kao sto i mi zivimo,niko nerazmislja o posljedicama,da mozda cura nece vise nikad moci da ima dece,da dovodi ta ista cura svoj zivoz u opasnost.nerazmislja kako ce to psihicki podnet dali ce je to proganjat il ce mozda da oboli na zivce,svako ko se odluci na takav cin treba milijon puta da razmisli prije,da se kasnije nebi kajao,jer kajanja za takve stvari nema,i cura i decko trebaju biti hrabri i dalje se borit u zivotu a ne oduzimat zivote neduznih bica,te male dece!
    IMAM KOLEGU KOJI JE NATERAO I PRISILIO SVOJU CURU NA ABORTUS,I CURA JE ABORTIRALA,ON JE BIO NAJSRETNIJI,KASNIJE SE OZENIO DOBIO JE SINA,BIO JE JOS SRETNIJI,ALI NAKON DVE GODINE ZIVOTA,SIN MU SE JAKO RAZBOLIO I UMRO,ON JE KASNIJE SAM SEBE KRIVIO ZATO STO MU JE SINU UMRO REKAO JE TO MI JE KAZNA ZBOG ODUZETOG ZIVOTA,na kraju je obolio na zivce i sve izgubio zena ga je ostavila,on postao bolesnik i odao se alkoholu,i sad je na lijecenju,nadam se da ce se oporavit!NISAM TAJ KOJI SUDI ALI ZNAM DA BOG NIOJE MACKA I DA SE SVE U ZIVOTU PLACA....................!ZATO LJUDI PRE NEGO SE ODLUCITE NA TAKAV CIN DOBRO RAZMISLITE PRIJE NEGO TAKO NESTO NAPRAVITE!
    Drugi neće doći u iskušenje da viču ako im se obraćaš šapatom

  7. #97
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    koje zrelo i zdravo razmisljanje,joopa ti si jedan od rijetkih koji bi se na takav nacin postavili u takvoj situaciji,rijetko ko dublje razmislja o posljedicama svi samo misle na taj trenutak i kako da se sto prije rijese problema jer za mnoge je to problem,divno je imati dijecu i treba se nositi zajednicki s time
    moj spasitelj__________________________

  8. #98
    Senior Member joopa avatar
    Datum registracije
    25.01.2009
    Lokacija
    gdje me zivot odnese
    Poruke
    366

    Podrazumevano

    hvala milkice ja sam samo iskrena osoba i moje se razmisljanje nemenja o takvim stvarima,ta djeca koju ubijemo su nevina i nicemu nisu kriva,zato ja tako razmisljam,a i da su mene abortirali danas nebih bio ovde i tipkao s vama i to vredi za svakoga tko zivi zivot svoj...............zato pamet uglavu ljudi..........
    Drugi neće doći u iskušenje da viču ako im se obraćaš šapatom

  9. #99
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da...svaka cast joopa

  10. #100
    Senior Member joopa avatar
    Datum registracije
    25.01.2009
    Lokacija
    gdje me zivot odnese
    Poruke
    366

    Podrazumevano

    hvala nepoznatamrki................
    Drugi neće doći u iskušenje da viču ako im se obraćaš šapatom

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •