Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: ATI RADEON 9550 128mb rama

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano ATI RADEON 9550 128mb rama

    evo imam pitanje ako ko zna!ebem me grafika samo kod jedne igrice koju igram preko interneta!a problem je taki da ja igram in posle nekoliko vremena mi se monitor ugasi wtf???? a nekad mi izbaci neki error da su driveri morali da poprave neki acceleration pa se mi ne sanja!u ono stanju da je postala grafika posve mrtva ???? jel ko znas sta je

  2. #2
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    pa vidi to moze da bude puno razloga ili drajveri nisu dobro instalirani ili se graficka pregreje pa zezne stvar....a sem toga moze i dosta virusa da te zezaju tako....

  3. #3

    Podrazumevano

    Probaj dok igras da gasis standby za monitor kao i screensaver ako imas aktiviran.

    Drugo koje mozes da probas je da skidas naj novije drivere za tvj graphic card. Evo ti link gde mozes da skidas drivere:

    http://www.ati.com/support/drivers/w...x=6&submit.y=9

    skidaj najbolje ceo paket ako imas dobru konekciju jer je to bas bitno za igrice da imas uvek najnovije stvari za graphic card.

    nadam se da sam mogo da ti pomognem!

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano ICE_D

    pa probacemo i to!ali meni je dopizdilo pa izbacio ju vani i ubacio radeon 9600 SE iz starog comp!hehehehee ali probacemo opet i sa time driverimi!hvala vama obojci!

  5. #5
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    ma nema na cemu....samo da ti resis problem

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •