Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Pomoc oko gforce 8600GT

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2008
    Poruke
    3

    Podrazumevano Pomoc oko geforce 8600GT

    U NVIDIJIN kontrol panel gde se podesava graficka meni je kod multiple displaysa cekirana singl opcija
    koja se ne moze ponistiti pa tako ikada prikljucim kabal za TV ( cinc-skart ) javlja se obavestenje da kartica ne prepoznaje TV izlaz i da je na grafickoj po defaultu ukljucena samo singl opcija .
    Probao sam sa novim drajverima ali bez uspeha. U podesavanjima za displej, prepoznaje se samo sadasnji monitor bez opcije za drugi monitor ili TV.
    Izmenio/la 035; 17.01.2008 u 17:33.

  2. #2

    Podrazumevano

    @035 ne razumem se bas u graficke karte zato neznam dali mogo ti pomoci ali mogu pokusavati. Ali kao prvo moras malo obsirnije pisati sta tacno zelis.
    - Zelis li sliku sa komp-a na TV ili obrnuto ?
    - Nemozes izabrati vise opcija nego samo taj Single Mode ?
    - neznam sa koj kabel da povezes PC sa komp ?
    - ili nesto savsim drugo ?

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2008
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    U NVIDIJIN kontrol panel gde se podesava graficka meni je kod multiple displaysa cekirana singl opcija
    koja se ne moze ponistiti pa tako ikada prikljucim kabal za TV ( cinc-skart ) javlja se obavestenje da kartica ne prepoznaje TV izlaz i da je na grafickoj po defaultu ukljucena samo singl opcija .
    Probao sam sa novim drajverima ali bez uspeha. U podesavanjima za displej, prepoznaje se samo sadasnji monitor bez opcije za drugi monitor ili TV.

  4. #4

    Podrazumevano

    @035 Probaj jednom da deinstaliras drivere skroz i posle ponovo reinstaliraj, ponekad pomaze i to. Potrazio sam po google i koliko vidim mnogo ljudi imaju problema sa TV out od te kartice.

    Takodje sam naso neke drivere koje su manipulisane na link http://www.laptopvideo2go.com/ pa isprobaj.

    Ja ne dajem nikakvu garanciju da radi sa ove drivere niti odgovaram ako imas problema sa sistemom ili slicne stvari posle instalacija posto kao sto reko naso sam link preko google.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2008
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Probao al nevredi.Ipak hvala

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    12.05.2010
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    I kod mene je isto tako. Ne bih ti preporucio da se igras stim i da cackas nesto graficku. Tako je kako je sta se tu moze.

  7. #7

    Podrazumevano

    Sa najnovijim (i originalnim) driverima za istu grafičku karticu sve što si naveo mogu bez problema uraditi/postići. Tako da je vjerovatno problem nastao zbog toga što si svašta 'čačkao' i pokušavao riješiti
    Sve, ali sve drivere i prateće programe za kontrolu deinstaliraj, pusti da ti Windows 7 (ako njega) koristiš nađe drivere i uživaj!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •