Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: DVD rezac

  1. #1

    Podrazumevano DVD rezac

    Dali imate DVD rezac? Ako imate koj imate DVD (+) plus ili (-) minus ili oba? Sta mislite o DVD (+) plus (-) minus koj format ce da bude standard DVD format? Dali vam je uopste potrebam tolko velik medium kao DVD od 4,7 GB? Kolko brz je vas rezac i dali ste zadovoljni sa njega? ...

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    meni se pokvarili i cd rezach i cd player a ti pricas o dvd rezachu...

    voleo bih da imam
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #3
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    imao sam jedan dvd rezac na x16 al sta znam nije lose a i ne gledam toliko dvd filmove jer dosta skupi ovde kod nas samo dvx najvise se gleda i naj jeftiniji...jeste da je slika mnogo losija od dvd al eto jeftinije

  4. #4

    Podrazumevano

    Samo jednom do sada sam kopirao jedan DVD i islo je sporo ali sigurno sa CloneDVD. Sto se tice kvalitet-a filmova naravno da je na DVD super i ne samo video nego i audio zvuk je fenomenalan. Al ja najvise koristim DVD rezac da bi ubacio sve moje movies koje skidam sa NET-a koj su u DivX, AVI, MPEG zavisi od filma. Skupim par filmova dok imam 4,7 GB i nakom ih stavim na DVD da bi se izpraznio malko harddisk. Do sada sam imao samo DVD-R koje podrzavaju samo 4x speed nazalost rezac ima max 8x speed al dzabe kad jos nisam ga izprobao Sto se tice marke moj je od LiteOn i sam zadovoljan, Ima DVD +/- sto je vazno kad naprimer kloniras igrice za PS2 koj podrzava samo DVD-R (-) takodje mora to da se pripazi kad se kupi prazan DVD-R medium. Sto se tice rezaca nebih nikad kupio od Sony naprimer jer bas ti imaju probleme kad klonirate DVD. Sto se cene tice jedan DVD rezac max 16x speed +/- kosta u becu oko 70 € Medium za njega 50 DVD-R oko 31 € ako se naruci negde sa NET-a.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    DVD RW*12 LG GSA-4120B SuperMulti (+/-) evo to ja imam!hmm ne da se sada traziti papir da vam napisem vise o tome ali mislim da znate sta znaci SuperMulti!evo pa sam nasao nesta kde sam i kupio comp.
    12x/4x/16x DVD+RW, 8x/4x/16x DVD-RW, 2.4x DVD+R
    9 (Double Layer), 5x DVD-RAM, 40x/24x/40x CD-RW
    Brzina citanja:40x (CD) / 16x (DVD)
    Brzina pisanja: 40x (CD) / 8x (DVD-R) / 12x (DVD+R) / 2.4x (DVD+R DL)
    CD / DVD Rewrite brzina 24x (CD) / 4x (DVD-RW) / 4x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM)
    hehehe evo vam jos to ali se mi ne da pisati pa cu samo kopirati tako da ako ne razumijete nisam ja odgovoran za to:
    Podprti CD Formati: CD Text, CD Extra, CD-DA (avdio), CD-I, CD-ROM XA, Mixed-mode CD, Photo CD, Video CD, CD-ROM
    Podprti naèini zapisovanja: Disc-at-once, track-at-once, packet writing, session-at-once, restricted overwrite, random access write, incremental recording, sequential write
    Podprti mediji: CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RAM, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R, DVD+R DL
    Dostopni èasi: 125 ms (CD), 145 ms (DVD-ROM), 165 ms (DVD-RAM)

  6. #6

    Podrazumevano

    heheh koj opis ICE_D osecam se kao da sam u prodavnici i citam tamo opis Jer si zadovoljan sa tvoj rezacu?

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano ICE_D

    ubistvu jesam.radi normalno sve i nemam nikih problema.nisam ga skupio platio a drugacije kosta oko 80 €

  8. #8
    Guest

    Podrazumevano

    [img]Sve je dobro ako nemate Samsung, a ako imate, kao i da ga nemate. Asus je OK.[/img]

  9. #9
    Junior Member backspacer avatar
    Datum registracije
    04.03.2005
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    naravno da imam DVD rezaè, LG 4X, fenomenalno radi. Na DVD+R 4X narezuje za 10-20 min......šta treba brže. Narezivanje za DVD èitaèe je to dovoljno, mada na + brzinama 2.4, a na - brzinama 2.0, je najbolje za nih, najsigurnije
    jer niko nikad nije znao \'armoniku
    svirat\' kao mali Ibro, Ibro dirka naš.....

  10. #10
    Junior Member backspacer avatar
    Datum registracije
    04.03.2005
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    8X narezivanje podržavaju verbatim mediji 4X +R, tako sam negde proèitao, ja imam 4X rezaè tako da nisam probao
    jer niko nikad nije znao \'armoniku
    svirat\' kao mali Ibro, Ibro dirka naš.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •