Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Windows XP Media Center Edition 2005

  1. #11
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    kao sto sam vec reko... mada nazolost je to kad bi bar jednom neki win uradili potupo bez greske ali stvarno bez ijedne sitnice to bi bilo vec nesto al eto onda nebi zaradjivali kao sto je sad primer...

  2. #12

    Podrazumevano

    heheh sto se ja nesmajo kad ovo citao WinNT 4.0 sa toga si bio zadovoljan?? Taj windows sam imao u skolu i to je najvece sranje po mome. Samo nesto ga cackas i gotovo Bluescreen ) Ili najbolje bilo po nekad kad dolazi na pocetak onaj check disk koj nema vise kraje i po nekad kao popravi greske na harddisk od jednom neradi vise ceo sistem heheeh nove programe neces i tako moci da instaliras. Sound Forge 7 mozes da zaboravis na primer jer nista vise ne primi skoro ta pre stara verzija windows generacije. Sto se tice ovog novog XP Media Center jos uvek nisam stigo da ga install al XP ako ga cuvas mozes dobro da prodjes sa njega. Evo danas imam update na mom windows serveru od 103 dana sto bih reko da je pre dobro za windows.

  3. #13
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    ma kazem vise ne zna sta je dobro recimo meni win98 ne svidja mi se nikako jer taj win ne moze da radi vise od mesec dana ma koji mesec manje ne smes nista da ga pipnes odma pada system sto znaci opet nova instalacija sranje...tako uvek nikad nije radio kako treba

  4. #14

    Podrazumevano

    Hey evo mene preko Windowx XP Media Center 2005 ) Stavili su novi theme sada izgleda kao Windows Longhorn heheh i XP SP II wooow

    Evo ovako ....
    Instalacija .... prvo treba CD1 (naravno ))) ) nakom CD2 (naravno )) ) nakom opet CD1 (nenormalno )) ) na CD1 se nalazi jednostavno XP kako ga znamo a na CD2 updates i par features koje dodao MS i kome nikome netreba. Posto nisam imao Corparate version morao sam da ga aktiviram (sa crack naravno )) ) nazalost crack koj sam imao uz njega na CD nije radio al zasta sluzi www.astalavista.box.sk hehe naso drugi crack u ZIP Archive (naravno )) ) i sada Attention hehe u taj arhiv bio file start.exe koj je virus i koj netreba, odma brisao taj file i aktivirao windows po upustvo iz readme file. Sada radi sve kako treba dobar je sistem, al ja bi vam preporucio Windows XP sa includiran SPII a ne ovo zezanje sa CD1 i CD2 i nakom jos aktiviranje.

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    23.04.2005
    Lokacija
    Bgd
    Poruke
    1

    Podrazumevano Mnogo stabilniji od ostalix XP

    Ovaj OS je mnogo stabilniji od ostalix XP,trenutno koristim bas njega.

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    12.06.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ja sam instalirao Windows XP Media Center Edition 2005 + "Service Pack 3 FINAL" sa programima kao sto pise gore,ok je sistem ima FIREFOX 3.00 BETA 05,WMP11,Internet explorer 7,svi progami su krekovani nemoram nista da intaliravam extra,dobro radi sistem,samo je 1,45 GB. tri dana sam a skidao i instalirao bez problema i bez seriskog broja,nemora da se aktivira i registruje,sve je to uradjeno sa sistemom,to je to sto ste hteli da znate o"Windows XP Media Center Edition 2005" uskoro cu da nabavim Windows Vista ultimate sa crackom,itd...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •