Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Windows XP Media Center Edition 2005

  1. #1

    Podrazumevano Windows XP Media Center Edition 2005

    "Novi" Windows XP Media Center ima sve kao normalni XP plus par novih stvari od microsoft za one koj se zabavljavu sa mudlimedia stvari kao naprimer home cinema. Windows Media center ima software za gledanje tv kao i snimanje tv programa. (naravno samo ako imate tv card u komp) Takodje ima veliki paket za obradu muzike i gledanje DVD filmova. Znaci windows specijalno za multimedia stavri bez instaliranje extra software. Nadam se da je i zvuk bolje nego sto je preko XP koj nije bas idealan sto se toga tice. Stare windows verzije su imali po mome mnogo bolje zvuk. Dobro kod windows xp je imao stabilnost sistema najveci prioritet i to je i uspeo microsft. Neznam kakav je ovaj "novi" sistem nisam ga skinuo jer nekako mi se ne instalira novi win samo zbog takve "sitnice" ipak su svi programi od microsft u meida center paketu tako da nisam bas siguran dali ce to biti najbolje resenje za one koje se stvarno bave profesionalno sa muzikom naprimer. Novi sistem ima ipak 2 CD znaci veci software paket je ipak tu. Microsft uci malo po malo od linux-a posto za par sistema od linux-a ima i preko 10 cd-a puni sa software. Neznam ako stignete do novog windows-a ili vec ste ga izprobali pisite ovde kako vam se svidja.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    pa ja bih sad prvi trebao da se zaletim..

    al sta ce mi ovja windows kad imam posebnu audio karticu sto sam kupio? i imam audio programe u vrednosti od najmanje 50'000

    po meni skroz bezpotrebno ako se ima drugih stvari... jedan profi sigurno nece da koristi SAMO windows
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #3
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    nisam to probao niti imam nameru da probam jer je to jos novo i nije testirano ko zna kako ce se taj system ponasati....

  4. #4

    Podrazumevano

    to i ja mislim Dadi, tesko da bude nesto stvarno dobro u paketu od Microsoft. Sto se tice stabilitet i ostale stvari mislim da je sve kao kod obicne verzije XP-a posto microsoft to nije dirao. Ako stignem ovih dana mozda cu da ga instaliram samo onako da ga vidimo bas kakav je

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    pa to je kao onaj WINDOWS XP PLUS PAKET ja mislim...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #6
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    vama je sigurno poznato da microsoft namerno pravi greske u windowsu tako da bii uvek imali posla sa tako novim verzijama itd...ni jedan win nije perfektan i bez greske...tako da te nove stvari ostavite na stranu dok ne prodje neko vreme i da prodje test pa ce se onda cuti sta je dobro a sta ne

  7. #7

    Podrazumevano

    Nezam sada dali je to tacno da MS pravi namerno gresku u sistem, nebih reko al sve je moguce. Sto se tice novog XP Media Center on je vec testiran jer je full version nije beta niti alpha version. Sto se tice XP Plus to nije to isto jer Plus! ima po obicaju samo par graficke promene koje nisu uopste zanimljive niti pomazu u stabilitet sistema, bas obrnuto moze cak zbog previse animacija da bude sistem mnogo losi i da cesto se blokira komp narucito kod starih kompova.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ma xp plus je sranje najvece : ) hehe

    ovaj..

    pa da nemam separate muzichku karticu ja bih i uzeo ovaj CISTO DA ISPROBAM! ali posto vec imam svoju opremu, mislim da mi zaista nije potrebno da se zezam sa compom kad mi ovako do jaja radi
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #9
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    ma da...ovaj tacno je sto se tice tih greski u windowsu namerno se prave...

    jer ja imam puno verzija win XP ali svaka od njih ima greske ali razlicite...tako da je od njih jedna najbolja jeste sa greskom ko po obicaju mora je biti ali sitnom greskom koja nece zezati system i sve ostalo...e sad ja vise i ne znam koja je prava stvar da se instalira u pogotovu nikako nemam poverenja u te nove verzije

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ma ja kazem da je

    WINDOWS NT 4 KEVA! dakle nenormalno radi, nikad jos mi nije pao ama nijednom a isao sam u skolu za informaticara dve godine.. pa tako da ono... a radili smo sve i svasta, dakle ludnica od windows-a...steta sto nisam to instalirao kuci pre.. sad me mrzi da sve rusim da bi to instalirao, posto sam sve portove zatvorio na xp-u i sve ne potrebne service pogasio tako da sam sad super zadovoljan kako meni moj windows radi...

    mada greske se namerno prave da bi oni mogli da izbacuju updates i jos novije verzije windows-a i tako zaradjivali jos vise para..!
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •