Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: RAP muzicki pravac u usponu.....

  1. #1
    Junior Member Squirtle avatar
    Datum registracije
    05.02.2008
    Lokacija
    Srbija
    Poruke
    7

    Cool RAP muzicki pravac u usponu.....

    Zdravo!!!! Kako ste? Evo postavio sam novu temu nesto o RAp muzici... Interesuje me vase misljenje Tj. misljenje ljudi koji se razumeju(ovo podvuceno procitaj jos jednom).....Pa se vidimo do neke nove teme pozzzz SQ...

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    05.04.2008
    Poruke
    2

    Podrazumevano Bad copy

    Jel moze neko postaviti albume Bad Copy?Hvala unapred

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    18.05.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    da li ima neko pesmu playas-duso!?
    hvala!

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    09.08.2008
    Poruke
    2

    Thumbs up 43-NecA-23

    Imate novi album elitnih odreda?????

    Ako imate dajte LINK pls

  5. #5

    Podrazumevano

    Definitivno rep ide uzlaznom putanjom..to primecujem prema broju izvodjaca u odnosu na pre par godina kad sam intezivno pocela da slusam taj zanr.. Nazalost iako je to doprinelo kvalitetu muzike donelo je i mnogo fush stvari.. Ali opet izbor je veliki
    samo...nekako se cesce vracam starim,dobrim,proverenim stvarima...

  6. #6

    Podrazumevano

    @standzi slazem se sa tobom sto se toga tice. Ima sve vise i vise umetnika koj se bavu sa RAP muzikom. Samo kao sto si reko puno novih stvari su skroz kako bi reko "out of control". Sto mene licno nervira je da sada ako neko naidje na nasu rap muziku prvi put i bas potrefi neki skroz los izvodac koj neume nista osim da psuje 3 minuta i jos skroz nekvalitetno izradjeno onda nece verovatno nikako vsie ni preslusati druge izvodace. To i jeste jedan od velikih problema sto se tice ove vrste muzike po mome.

  7. #7
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja nisam fan rap-a, ali mogu i volim ponekad da poslusam frenkija i marchela. to su za mene (podvalcim da inace na poznajem dobro rap scenu) dva jako kvalitetna rap izvodjaca.

    ovo sve ostalo sto cujem nije me ni malo zainteresovalo.

    od stranih izvodjaca to je nekadasnji eminem. ovo novo njegoco mi na prvo slusanje nije bilo nesto.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •