Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Wwe

  1. #11
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    haha,kume ma pratim gde su nasi najbolji eto plivanje sam zaboravio,a vi samo se modernizujte.. kada dodju i ti moderni sportovi kod nas eto mene na takmicenju ko zna,ko zna, mozda sam neki talenat..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #12
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    The Champ Is Here! hehe jeste John Cena je dobar znaci WWE gledas nisam znao sada koju ligu pratis. I ja isto najvise pratim WWE mada postace interesantan i TNA.

    Od kada gledas vec? Ja sam pratio WCW i po malo WWE iz 1996 do 2000 pa onda WWE iz 2005 pa sve do dan danas. Skidao sam malo pre aktuelni Smackdown da gledam hehe

    Jel znas da su bili WWE cak prosle godine u Beograd? Polako stize ovaj sport i na balkanu. Mada mnogo njih kazu da nije ovo pravi sport. Meni se svidja i kao sto reko vec godinama gledam..
    Pa ja ne pratim tako dugo kao ti..mozda od prije neke dvije godine gledam to..
    Pravi sport ili ne,meni se isto svidja..
    ............

  3. #13

    Podrazumevano

    mozda bi trebali da razradimo ovu temu? Sta mislis Nela & Co?

    @plavi, kume kada ces videti koje lepe dame ima u ovom sport-u zaboravices skroz domaci sport. hehe

  4. #14
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Ma nisam ti ja bas za toga

    -Imaju stvarno dobre cure,samo steta sto su onako grube,ipak nije to za zene..
    OK da gledamo,ali baviti se time bas je ruzno..
    ............

  5. #15

    Thumbs up

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Ma nisam ti ja bas za toga

    -Imaju stvarno dobre cure,samo steta sto su onako grube,ipak nije to za zene..
    OK da gledamo,ali baviti se time bas je ruzno..
    hehe pa to sve samo storryline Nela nisu one stvarno tako lool mada meni se svidjaju vise one grobe u ringu nego one dobrice u wrestlingu

    Evo nesto ali ne od WWE nego vec od TNA da malo upoznate ovaj sport to jest jedan deo ovog sport-a. Evo specijalno za moga kuma

    TNA - The Beautiful People Gledaj OVDE Klikni me

  6. #16
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    ima obrve da mu spadnu
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •