Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 151

Tema: Dali placu muskarci?

  1. #51
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    hvala ti..smirila si me

  2. #52
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nasa maca je uvek tu uz nas .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #53
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Zasto muskarci nebi plakali....
    I muskarci imaju osecanja kao zena, zasto ih kriti???
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #54
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    Zasto muskarci nebi plakali....
    I muskarci imaju osecanja kao zena, zasto ih kriti???
    Oni koji ih kriju u sebi , kad tad dodje vreme da "puknu" , a onda nastaje pravi pakao .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #55
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    placete vi, samo suze skoro nikad ne pokazete... ja sam svog oca vidjela samo jednom u zivotu da place; kad je moja pokojna baka umrla...i nikad pre i nikad posle..

  6. #56
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    placete vi, samo suze skoro nikad ne pokazete... ja sam svog oca vidjela samo jednom u zivotu da place; kad je moja pokojna baka umrla...i nikad pre i nikad posle..
    Ma jeste maco , mi se svega toga pomalo stidimo . Vekovima je tako da je musko oslonac porodice i da mora biti "cvrst" kao stena . Medjutim i mi smo od krvi i mesa , ranjivi kao i zenski rod . Mozda ste vi malo osetljivije od nas , ali to nije pravilo , barem kada sam ja u pitanju .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #57
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ma znam boraf...da ste vi oni koji "stitite" familiju i tako dalje i zato si ne dozvolite pokazati svoja osjecanja...meni prst pokazi krivo i ja cu poceti plakati...

  8. #58
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    ma znam boraf...da ste vi oni koji "stitite" familiju i tako dalje i zato si ne dozvolite pokazati svoja osjecanja...meni prst pokazi krivo i ja cu poceti plakati...
    Stvarno nemam objasnjenja za to , to je nesto sto se vekovima provlaci kao takvo .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #59
    Guest

    Podrazumevano

    boraf I definitely agree with yor argument.

  10. #60
    Guest

    Podrazumevano

    Sve svoje osecaje nosim duboko u sebi , a dodje momenat kada oni naprosto eksplodiraju , tad se povlacim u sebe , volim da sam sam , i da dam oduska svemu . Da tako nije , mislim da bih davno pukao po svim savovima .

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •