Strana 14 od 16 PrvaPrva ... 41213141516 PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 151

Tema: Dali placu muskarci?

  1. #131
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    slabo koji muskarac ce suzama pokazati svoje emocije,oni suzama pokazuju pretezno ako zele da budu u "centru paznje",a slabo koji od njih place zbog nekih emocija...moje misljenje
    Muskarac-pravi muskarac nikad ne place, zato smo muskarci, a ne zene

  2. #132
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Muskarac-pravi muskarac nikad ne place, zato smo muskarci, a ne zene
    sa ovim se vec ne slazem
    moj spasitelj__________________________

  3. #133
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Muskarac-pravi muskarac nikad ne place, zato smo muskarci, a ne zene
    Ni ja se ne slazem sa tim...
    Muski mogu da placi jer se kaju.jer ih boli dusa i obuzima ih bol...

    Nismo mi zene neke placipi*ke,bar nismo sve...ja slabo placem jedino ako sam stvarno uvrijedjena ili tesko mi...
    Veceras sam pustila suzu i nije me sram toga...jednostavno mi je bilo tesko...

  4. #134
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    ok nek napise koi muskarac je plakao...

  5. #135
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Muskarac-pravi muskarac nikad ne place, zato smo muskarci, a ne zene
    Zar i vi muskarci niste ziva bica..zar niste gradjeni isto kao i mi zene...?!
    Nigdje ne stoji da muskarci ne treba ili ne mogu da placu...samo istina da su zene "lakse" na suzi...dok muskarci teze puste suzu...ali ipak puste...
    Nisu sve suze iskrene ,ni kod muskih ni kod zenskih...ali ima dosta onih koje jesu...
    Muska suza ima vecu "tezinu" i drugacije se gleda na nju nego na zensku suzu bas iz razloga sto muskarci rijetko placu..
    ............

  6. #136
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    ok nek napise koi muskarac je plakao...
    ako procitas temu unazad malo vidjeces da ima onih koji priznaju da placu..

    a i ja ih dosta poznajem live...pa pobogu nije sramota pokazati svoja osjecanja....
    ............

  7. #137
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Muskarac-pravi muskarac nikad ne place, zato smo muskarci, a ne zene

    Sto daliborce,jel mislis da si manje muskarac ako zaplaces pa i ti si od osecaja...

    pravi muskarac nema veze sa suzama,ne oslikava neko ko ne place pravog muskarca..

  8. #138
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Sto daliborce,jel mislis da si manje muskarac ako zaplaces pa i ti si od osecaja...

    pravi muskarac nema veze sa suzama,ne oslikava neko ko ne place pravog muskarca..
    Hahahaha a ja se pitam...: "STA JE TO USTVARI *PRAVI* MUSKARAC "????

  9. #139
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Zar i vi muskarci niste ziva bica..zar niste gradjeni isto kao i mi zene...?!
    Nigdje ne stoji da muskarci ne treba ili ne mogu da placu...samo istina da su zene "lakse" na suzi...dok muskarci teze puste suzu...ali ipak puste...
    Nisu sve suze iskrene ,ni kod muskih ni kod zenskih...ali ima dosta onih koje jesu...
    Muska suza ima vecu "tezinu" i drugacije se gleda na nju nego na zensku suzu bas iz razloga sto muskarci rijetko placu..
    Mozda placu, nisam plakao, a bogami i necu, mozda ce mi srce puci, mozda su umreti od bola u meni ali plakati nikad necu....
    Ja vise nikad necu ni catati ova tema, zato sto svi mislite da te neke muskarci ponekad placu iz licimetre, a sta je sa ostalo? Necu vajda plakati sto evo cisto kao primer, ja i nezgodna nismo par i idem da placem i ona ce doci, i svi sretni, ako je takav muskarac GLUMAC da place za da bi spasio neka veza, ondak sve je laz zar ne, i kad vam je rekao da vas voli, i kad vam rekao da ste lepi, ja to bas tako sam svatio ono, da muskarci placu ali cesto je to da spase situacija i sta ja znam.ja se neslazem stim i to je moje misljenje, neprimam replike...Nestoim tvrdo iza to da neplacu, ali bar ja sto i poznajem nikad nisu plakale, moj tata je polomio dve noge i nisam mu suzu video....Ja sam imao saobracajnu nesrecu, polomio sam leva noga, nisam ni ja plakao i da ne panicite kad vidite da neki muskarac place, treba da ste gordi kad muskarac place, neznam koliko treba da mi znaci ta osoba da bi zaplakao kad osetim da je gubim, ali bogami i necu plakati zato sto, ako je izgubis sam si kriv....pozdrav

  10. #140
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Mozda placu, nisam plakao, a bogami i necu, mozda ce mi srce puci, mozda su umreti od bola u meni ali plakati nikad necu....
    Ja vise nikad necu ni catati ova tema, zato sto svi mislite da te neke muskarci ponekad placu iz licimetre, a sta je sa ostalo? Necu vajda plakati sto evo cisto kao primer, ja i nezgodna nismo par i idem da placem i ona ce doci, i svi sretni, ako je takav muskarac GLUMAC da place za da bi spasio neka veza, ondak sve je laz zar ne, i kad vam je rekao da vas voli, i kad vam rekao da ste lepi, ja to bas tako sam svatio ono, da muskarci placu ali cesto je to da spase situacija i sta ja znam.ja se neslazem stim i to je moje misljenje, neprimam replike...Nestoim tvrdo iza to da neplacu, ali bar ja sto i poznajem nikad nisu plakale, moj tata je polomio dve noge i nisam mu suzu video....Ja sam imao saobracajnu nesrecu, polomio sam leva noga, nisam ni ja plakao i da ne panicite kad vidite da neki muskarac place, treba da ste gordi kad muskarac place, neznam koliko treba da mi znaci ta osoba da bi zaplakao kad osetim da je gubim, ali bogami i necu plakati zato sto, ako je izgubis sam si kriv....pozdrav
    ooooo srce moje sta si mi tako ljutito,nemas pravo i nemoj da mi se ljutis i odlazis s teme samo zato sto svako napise sta misli,ti si nas muskarac koji ne lije suze i to je ok mi te prihvatamo takvoga i ne ljutimo se cmoka musko nase
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •