Pogledati rezultate ankete: Varate li...?

Glasača
31. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Nisam ali nikad se nezna

    13 41,94%
  • Nisam nikada i ne bih nikada

    6 19,35%
  • Ne, ali planiram

    0 0%
  • Varam

    3 9,68%
  • Rado bih ali se plasim

    1 3,23%
  • Jesam varao/la

    8 25,81%
Strana 26 od 45 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 251 do 260 od 442

Tema: Prevara

  1. #251
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Re: Varate li...

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Zena koja mene vara ili me bude varala, zasigurno nije vredna moje ljubavi!
    Kako licno definišem nevjerstvo nje i njeg,
    Zenino nevjerstvo obicno je vezano za njeno nezadovoljstvo, dok je kod muskarca to obratno. On obicno vara kada je siguran u svoju vezu.
    Blesavo je reci da je nevjerstvo svojstveno jednima a drugima nije? I na kraju krajeva o kakvoj se vrsti prevare radi? Fizicke? I povlaci li ona i psihicku prevaru? I zasto covjek smatra da ukoliko zivi sa jednom osobom, on nju i posjeduje?
    Ja vjerujem samo u to da covjek kroz svoje postupke kroji i posljedice. Pa po volji! Ko moze podnijeti neka izvoli! Apsurdno je da tvrdim da mi se to nece desiti ali postoje iskljucivosti koje takvo nesto mogu sprijeciti. Mrzim komplikacije.

  2. #252
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    mislim da ipak treba u vecini slucajeva razlikovati neverstvo zene i muskaraca.. muskarac prevari ponekad bez razmisljanja, pod uticajem alkohola, drustva, itd.. zena ipak mislim da bez imalo osecanja prema toj osobi sa kojom vara, ne moze.. ne podrzavam ni jedno ni drugo.. al ipak mislim da kad zena prevari, da ipak treba znati da u toj vezi ima vecih problema...

  3. #253
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    vrapche, nije li nase misljenje o nevjerstvu identicno samo si ga drugacije formulisala

  4. #254
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    imas pravo, al se ne slazem bas u potpunosti sto se tice toga da muskarac vara kad je siguran u vezu.. mislim da oni varaju i kad jesu sigurni i kad ne.. cast izuzecima

    al se slazem sa ovim da kad si sa nekim, cak i u braku da naravno ne posedujes nikoga.. veza mora da se neguje, zaliva.. gaji kao biljka

  5. #255
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    imas pravo, al se ne slazem bas u potpunosti sto se tice toga da muskarac vara kad je siguran u vezu.. mislim da oni varaju i kad jesu sigurni i kad ne.. cast izuzecima
    Okic vrapche, postujem tvoj stav.

  6. #256
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Nikada ne bih prevarila svog partnera pogotovo ako ga volim kao shto sam ja bivsheg i josh ga vooolim i sad kad sam slobodna ne mislim sa nikim da se smuvam jer VOLIM SAMO JEDNU OSOBU.....!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  7. #257
    Senior Member AmeLa_DE avatar
    Datum registracije
    23.09.2004
    Poruke
    761

    Podrazumevano

    vara svako kad tad neko vako neko onako ali u svakom pogledu uvek neko nekad nekog prevari nemora to bit ljubav nego uopceno zivot svasta donosi

  8. #258
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Ma ajde bre bezi nemam preca posla nego da se svetim...i kad se osvetim ,sta bice mi kao lakse...promenicu nesto...aha kako da ne...ma ima neko odozgo ko vidi sve i ko uvek pre ili kasnije sravni neplacene racune,prema tome on nek se bavi time a ja cu da gledam napred...
    dok ja sacekam onoga odozgo, mogu se i nacekati. Samo znam, da nece grom u koprive. Ne bi mogla ziveti, dok se ne bi osvetila na bilo koji nacin. I bi se bolje osjecala, kad bolje razmislim. Kad je neko pogan u dushi, ne zasluzi si, da tek tako prodje nekaznjeno

  9. #259
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    hihihihih.... Nebi to uradila al se meni desilo lol tako ti je to kad je neko previse ljubomoran

  10. #260
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    mislim da se ne bih svetila, trcao bi on opet za mnom kad tad.. sve se vrati na svoje mesto, al tada bi dobio jedan zesci shut u ono mesto

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •