Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Andrijana Budimir - našla novu ljubav?

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Andrijana Budimir - našla novu ljubav?

    Andrijana Budimir, rukometašica i bivša devojka pokojnog Tošeta Proeskog, ima novog dečka. Kako tvrde makedonski mediji, reč je o izvesnom Darku, 30-godišnjaku iz Skoplja, koga je lepa Andrijana upoznala preko prijateljice, bivše makedonske misice Dragane Klopčevske.

    Zgodna 27-godišnja rukometašica sa svojim novim dečkom počela je, navodno, da se viđa pre mesec dana, a svoju ljubav uspešno su skrivali sve dok makedonski mediji nisu objavili informaciju o njihovoj vezi. S obzirom na Tošetovu popularnost u Makedoniji i činjenicu da je donedavno punila naslovne strane svojim tugovanjem, Andrijana i Darko su odlučili da se ne pojavljuju zajedno u javnosti, a da je u pitanju ljubavna veza zna tek nekolicina njihovih najbližih prijatelja. Uz tekst o ovoj vezi, makedonski mediji su objavili i fotografiju Budimirove, na kojoj se vidi kako u tržnom centru, navodno, u društvu prijateljice kupuje tange.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Ma Ona Da Je Volela Toseta Toliko Puno Kao Sto Je Pricala Bar Bi Sacekala I Godinu Dana,po Meni Nikad Ga Nije Dovoljno Volila A Posle Ovo Je Sam I Dokazala......nije Se Pojavila Posle Toga Ni Na 40 Dana Kod Toseta Ni Na Njegov Rocentan,nije Ljubav Ta Meni Je Drag Drug Bio I Jos Nemogu Da Ga Prbolim A Za Nju Nemam Komentara

    Moj Najmili Andjeo Je Imao Drugu Ljubav,koju Je Stvarno Volio Od Srca I Njoj Su Bile Sve Pesme Posvecene A Ona Je Iz Njegovog Rodnog Grada Kruseva Tako Da Nek Pociva U Mir,nas Andjeo Niko Ga Nemoze Zameniti --a Za Budimir Svaka Joj Cast Vidi Se Koliko Ga Brzo Prezalila I Volela


    Toseeeeeeeeeeeeeee Volimmmmmmmm Te Najviseeeeeeeeeee
    Tesko Je Moje Srce I Moja Dusa Reci Koliko Te Volim
    I Koliko Ni Nedostajes --andjeo Nas

  3. #3
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    A Ova Budimir Nek Kupuje Tangice Za Novog Decka Niko Nemoze Da Zameni Naseg Toseta-- Bas Me Iznervirala Ova Vest,jest Da Zivot Tece Dalje,.....nemam Komentari Vise

  4. #4
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Razumem ja Jelena tvoje ogorcenje takav je i obicaj kod pravoslavaca..i donekle si u pravu ..al ipak neka budu Andjeli sa Andjelima a zivi sa zivima,kad vec Bog neke ljude stvori za sebe...

  5. #5
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    TACNO NEPOZNATA ANDJEO SA ANDJELIMA,ALI BRE JER LJUBAV ZA DVA MESECA DA PREBOLIS NEKOGA,NEKA IMA ONA SLOBODAN ZIVOT I NEK RADI STA ZELI ALI NEMOGU DA JE SVATIM ZA DVA MESECA DA PREBOLIS NEKOG N
    ERAZUMEM
    NIJE BITNO ZA NJU ---IMA KO GA JOS VOLI I NEMOZE PREBOLITI

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •