Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 48

Tema: Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1

  1. #1

    Thumbs up Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1

    Da bi ste mogli skinuti ovaj album morate prvo reci "Hvala". Kliknite desno na button "Thanks"

    [hide] Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 01 - Azemina Grbic - Nigde Zore Ni Bjela Dana.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 02 - Meho Hrstic - Put Putuje Latif Aga.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 03 - Kadira Cano - Snijeg Pade Na Behar Na Voce.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 04 - Mensija Miljkovic - U Stambolo Na Bosforu.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 05 - Dusanka Labor I Himzo Polovina - Otvor Vrata Od Hamama.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 06 - Dusanka Labor - Zaplakala Stara Majka Dzafer Begova.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 07 - Azemina Grbic - Kraj Tanana Sadrvana.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 08 - Meho Puzic - Niz Polje Idu Babo Sejmeni.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 09 - Kadira Cano - Mlad Se Jusuf Ozenio.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 10 - Mensija Miljkovic - Zvezda Tjera Mjeseca.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 11 - Halil Samardzic - Hej, Munire De Ti Je Muharem.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 12 - Azemina Grbic - Bejturane Bog T'ubio Grane.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 13 - Meho Hrstic - Devojka Sokolu Zulum Ucinila.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 14 - Mensija Miljkovic - Ah, Moj Aljo.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 15 - Himzo Polovina - Kad Se Jangin Iz Sokaka Pomoli.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 16 - Kadira Cana - Mjera Seta Mermerli Sokakom.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 17 - Sinan Sakic - Kulu Gradim Vihor Je Obara.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 18 - Azemina Grbic - Vihor Ruzu Niz Polje Tjerase.mp3
    Najlepse Narodne Pjesme Iz Bosne - CD1 - 19 - Rasima Alisic - Devojka Majci Plakala.mp3

    CD2 sledi uskoro ... Posetite redovno forum.[/hide]

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    09.02.2008
    Poruke
    3

    Thumbs up Pomoc oko pesme !

    Zna li ko gde mogu da skinem pesmu ide ovako strofe : Jer ja sam naviko da gubim i lake zene da ljubim .
    Hvala unapred !

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    26.03.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano Pitanje

    Kako Da Skinem Cd

  4. #4

    Podrazumevano

    @winston klikni prvo desno na "Thanks" pa onda ti se ucitaju linkovi do pesama. Sve pesme mozes skidati pomocu klika sa desni taster misa na zeljenu pesmu i opciju "Save Target As" ili "Ziel Speichern Unter"

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    24.03.2008
    Lokacija
    Norwey
    Poruke
    1

    Thumbs up hvala

    hvala
    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Da bi ste mogli skinuti ovaj album morate prvo reci "Hvala". Kliknite desno na button "Thanks"

    hidden content may not be quoted

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    19.04.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    kliknuo sam button "Thanks" ali nijesu se pojavile pjesme ,mozete li mi poslati porukom na koji nacin mogu doci do njih ?

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    13.02.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    "Hvala"
    Izmenio/la levat; 04.05.2008 u 13:18.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    04.05.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    kliknuo sam na hvala ali se pjesme nisu pojavile. sta sada?

  9. #9
    Member folker avatar
    Datum registracije
    01.01.2007
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    "Hvala"

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Lokacija
    Ljubljana
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    @winston klikni prvo desno na "Thanks" pa onda ti se ucitaju linkovi do pesama. Sve pesme mozes skidati pomocu klika sa desni taster misa na zeljenu pesmu i opciju "Save Target As" ili "Ziel Speichern Unter"
    cao

    ako mogu zamolit za pomoc - ja sam kliknula Thanks, ali mi se nisu pojavili linkovi. sta sam napravila naopako?

    hvala,
    ina

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •