Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Seka Aleksić - tajna veridba u Istambulu?!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Seka Aleksić - tajna veridba u Istambulu?!

    Seku Aleksić novi dečko, maneken Mladen Radulović, neočekivano zaprosio u gradu na Bosforu. Koji je pevačicin novi emotivni status ne zna čak ni menadžer Zoran Kovačević!

    Posle samo nekoliko meseci zabavljanja, Seka Aleksić je navodno zaprošena! Ako je verovati izvoru bliskom jednoj od najpopularnijih pevačica i njenom bivšem dečku, kao i još uvek aktuelnom menadžeru Zoranu Kovačeviću, “kraljica” se prilikom nedavne posete Istambulu tajno verila sa dve godine mlađim manekenom Mladenom Radulovićem, zvezdom njenog spota “Aspirin”. “Mediji su uvek imali potpun uvid u moju privatnost i svesna sam toga da sam kao poznata osoba stalno pod lupom javnosti. Trenutno bih volela da intimu zadržim samo za sebe i uživam u njoj, a kada budem u potpunosti spremna da pričam o detaljima, podeliću ih sa svima”, osvrnula se nedavno slavna pevačica na svoj emotivni život.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    01.04.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    kako da skidam pjesme na ovom sajtu?
    kliknem na onu malu ikonicu pored imena pjesme i ona mi počne svirat!
    kako da je downloadam?

  3. #3

    Podrazumevano

    @kokolino i ako ova tema nema nikakve veze sa download cu ti objasnim kako. Klikni jednostavno sa desni taster misa na icon (download button) i izaberi opciju "Save Target As" ili "Ziel Speichern Unter"

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •