Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 53

Tema: Naj Cura na chatu naj Momak na chatu

  1. #41
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    i prijatelj los je dobar...ovako super komunikativan...i jos mnogi drugi likovi sa chata..Nikola mali,Lepotan,miki,itd...cure isto su sve IN..

    a Best_se uvek nadje u pravo vreme na pravom mestu...


    auuuu sekic sto se tice mog brace (prijatelj los) ma njemu svaka cast..super osoba ...a svaler pa cini mi se da i jeste on malkice...hehe..ali najveci svaler svih vremena pripadu Bestu..heheheh

  2. #42
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    hvala na ljepim recima Anlea

    iako naj iskreno ne osjecam se ko svaler

    samo obican momak

  3. #43
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    pile ne ljuti se...to je kompliment..a jesi svaka cast zgodan pa sta...imas za sta biti svaler..hehehe

  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    neljutim se ja Lutko vec nezelim dame pogresno skontaju a to dal sam zgodan jedina si ti na forumu koja sime vidjela pa ako tako mislis nek tako bude hvala ti puno

    i ti si mnogo slatka ljepa i zgodna

  5. #45
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa svi su muskarci po malo svaleri to njima genetski haha...Muskarac ako nije svaler on nije muskarac po balkanskim standardima ..

    Sto se Besta tice kao sto sam rekla lepo izgleda na slici onako misicav..lepo momce bas,moze covek s njim lepo popricat i jako mi se svidja kod njega sto postuje neke moralne norme..a ti anela si prava lutkica i sto je jos bitnije pametna si..i Best bi ti lepo stojao..

    Ma svi koji redovno posecuju chat (Slatkisica,Jelena,kiki,Nela,vas dvoje,Sombrita, i mnogi drugi ) su super sto ne znaci da su mi prirasli k srcu...

    A na chatu ima jedan najveci svaler al necu mu pominjat ime sam ce se on prepoznat haha...posto prati moje postove..

  6. #46
    Senior Member
    Datum registracije
    08.12.2007
    Poruke
    798

    Podrazumevano

    hvala na ljepim recima Nepoznata bas sam radoznao koje taj najveci svaler na chatu da vidim moju konkurenciju :

  7. #47
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Pa svi su muskarci po malo svaleri to njima genetski haha...Muskarac ako nije svaler on nije muskarac po balkanskim standardima ..

    Sto se Besta tice kao sto sam rekla lepo izgleda na slici onako misicav..lepo momce bas,moze covek s njim lepo popricat i jako mi se svidja kod njega sto postuje neke moralne norme..a ti anela si prava lutkica i sto je jos bitnije pametna si..i Best bi ti lepo stojao..
    Ma svi koji redovno posecuju chat (Slatkisica,Jelena,kiki,Nela,vas dvoje,Sombrita, i mnogi drugi ) su super sto ne znaci da su mi prirasli k srcu...

    A na chatu ima jedan najveci svaler al necu mu pominjat ime sam ce se on prepoznat haha...posto prati moje postove..
    hahahaha,hvala na ljepim rijecima...sto se tice izgleda mog necu da kometarisem ..posto za mene je svak ljep a sto se tice pameti..hmmm pa dosta razmisljam o nekim stvarima kao sto naprimer moji vrsnjaci ne..ali svejedno hvala,cjenim to kad ima neko takvo misljenje o meni...a sto se tice da bi mi Best lepo stojao..hahaha...pa uporedite slike nase zajedno pa cemo vidjeti...hehe...Best hvala i tebi ljepoto moja

  8. #48
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Best_ Pogledati poruku
    hvala na ljepim recima Nepoznata bas sam radoznao koje taj najveci svaler na chatu da vidim moju konkurenciju :
    Slusaj cu ti kazem sad ko jedini nije..

    jedini Mafija je OK sto se toga tice..a ovo ostalo ..kao drugari su svaka cast kao muskarci "kreteni" ( ne trazim nikoga)..al eto diskutujemo..lazu,mazu,zive u braku kazu da su razvedeni,hahah sto je i normalno svako ima svoj zivot pored chata...al ima ih pojedinih koji kriju svoje lice..imas sve i svasta al stalni su OK za druzenje po netu..pa ko zna..

    A za najveceg svalera vazi ma necu ti kazem nema smisla...mozda ce se sad smirit..

  9. #49
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Slusaj cu ti kazem sad ko jedini nije..

    jedini Mafija je OK sto se toga tice..a ovo ostalo ..kao drugari su svaka cast kao muskarci "kreteni" ( ne trazim nikoga)..al eto diskutujemo..lazu,mazu,zive u braku kazu da su razvedeni,hahah sto je i normalno svako ima svoj zivot pored chata...al ima ih pojedinih koji kriju svoje lice..imas sve i svasta al stalni su OK za druzenje po netu..pa ko zna..

    A za najveceg svalera vazi ma necu ti kazem nema smisla...mozda ce se sad smirit..


    najcura jelena

  10. #50
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Hvala ti daliborceeeeeeeee kisssssssssssss za to misljene iznenadio si me

    naj momak daliborce a sexsi best

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •