Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 38 od 38

Tema: Haker, cracker, lamer - u cemu je razlika?

  1. #31
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivke
    hmmm sta vi radite...nevalja to tako..nikako to tako ne ide bwe ljudi sve sto je crack znaci da nije bas dobro...
    sve sto je CRACK znaci da NIJE LEGALNO...a dal je dobro.... pa meni radi ODLICHNO
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #32
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    pa nije bas tako dadi crack se radi jer nema pravilan key ili nije original naravno puno crak-ovanih stvari rade fino ne kazem da sve nije dobro ali isto tako dosta stvari koje su crack-ovane mogu puno da zezaju....sta da kazem ja vecina programa koristim crack jer za originalne stvari treba dosta para....

  3. #33
    Junior Member Intruder avatar
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    Paviljoni rodjaci
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    E ljudi ja mislim da ovo sto je boss napisao sasvim ok osim jedne stvari koja se tice crackera. Oni ljudi mozda nanose stetu, ali zamislite kako bi izgledao informaticki svet u Yugoslaviji do pre 4 godine kad ni originalni Windows nisi mogao da kupis. Ja mislim da i medju crackerima ima OK ljudi koji nece da nanesu stetu obicnim korisnicima, vec hoce da im pomognu. Ja trenutno nemam nijedan original na kompu. I ne planiram da ga stavljam jer nema potrebe dok su tu crackeri.

    Sto se tice lamera ne znam sta da kazem. To je najlaksi nacin da se pocne baviti hackingom ili crackingom, zapravo i ja koristim neke gotove deassemblere za pocetak jer od necega mora da se pocne....

    Mozda se neki nece sloziti sa mojim stavom, ali moj je takav kakav je.
    Intruder is borned to make from
    world a better place to hack!

  4. #34
    Junior Member s1cK avatar
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    under nerwork
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    ehhh
    koliko sam se ja takvih tutoriala nacitao na netu
    btw imam i na kompu nekoliko
    al swe u swemu jedno bez drugog nemoze

  5. #35
    Junior Member
    Datum registracije
    13.03.2005
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Hm, text je predugacak stvarno, nemam zivaca da ga citam. Mada, sad kao svi vi imate legalan software. Ma daj, koga zajebavamo ? Prvo sto znam da Mafija ima pola wareza na svom home pc-u (provereno), zar nije lakshe progooglati i naci sebi crack, nego davati stalno kesh koji mozhe pametnije da se potroshi (npr popiti) ... Zato plz bez laprdanja jer da nema CRACKERa svet bi bio uzas.

    Dalje o hackerima. Mislite da bi svi operativni sistemi bili tako bezbedni da nije njih ? Da nema ljudi koji traze rupe (bug-ove) koje se mogu exploitovati. Ma hajde .... Zato hackeri u velikoj meri doprinose povecanju bezbednosti na internetu.

  6. #36

    Podrazumevano

    ajoj Mix cuti bwe hahahaha ne mora svako da zna sta sve ja imam na moj komp. Ma nista bez hackera i crackera samo bez lamere se moze

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    14.04.2006
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    ljudi ajde znate li vi hekati a ko ja kaži igrat èemo se


    živm samo na bonbonima x

  8. #38
    Senior Member Milos_CG avatar
    Datum registracije
    20.06.2007
    Lokacija
    Crna Gora
    Poruke
    1.516

    Podrazumevano

    meni je jedan hacker kroz komp prosetao skoro,i mislim da ga je odmah napustio ....
    Sta ces ,pamet ga ostavila.........
    Misljenje je kao dupe....Svak ima svoje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •