Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Neka čeka Ceca!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Neka čeka Ceca!

    Da u Srbiji ni modni događaj ne može da prođe bez skandala, dokaz je revija poznatog italijanskog kreatora Roberta Kavalija, koja se u sredu uveče održala u luksuznom kazinu „Grand“.

    Iako su brojne estradne zvanice unapred obaveštene da će procedura registracije svih posetioca kazina biti komplikovana, jednočasovno čekanje na red „zakačilo” je i našu najveću folk zvezdu Cecu Ražnatović, ali i snajku nekada najmoćnije srpske porodice Elenu Karić, koje su pobesnele pošto su duže od sat vremena morale da čekaju u redu. Ceca i Elena, koje su bile u pratnji novinara Sretena Radovića i pevača Danijela Đokića, burno su reagovale kada im je obezbeđenje dodatno tražilo lične karte i brojeve mobilnih i fiksnih telefona. Za razliku od Cece, koja je relativno suzdržano prokomentarisala da u svojoj karijeri nije doživela tolike kontrole, mnogo burniju reakciju imala je Karićeva snajka Elena, koja je posle sat vremena čekanja u redu počela da viče na obezbeđenje: „Znate li vi ko sam ja, pa ja u u Londonu ne čekam na red“

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E pa nije to London..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •