Strana 20 od 45 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 450

Tema: Vase misljenje o ostalima...????

  1. #191
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    vrapche u pravu si...zivot je ionako dosta tezak i ozbiljan...ma nemam ja sta da kuliram heysela. Ima pravo na svoje misljenje; samo nek ne misli da ima posla sa cobanicom...

  2. #192
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ^^leti vlapche let let u siiiijokiiii jeti sveet
    snesiii vlapche jajjjeeee...snagu da mi dajjeeee..
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #193
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    hahahhahaahahhahahahha....don`t worry..necemo se svadjati...

  4. #194
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    pa dobro boraf. Nisam ista na forumu ko u privatnom zivotu. Valjda se nesto i broje tolike godine skole. A zasto nebi mirno odreagirala. Ja znam ko sam i sta sam; sta sam sve sposobna i sve sto sam prosla u zivotu; lose i dobro, naucilo me valjda necemu. Ne poznajete vi mene dobro...A kad vam toliko smetaju postovi; nema frke..ici cu samo na dva...kaladont i asociacije...

    Maco nemoj da te cujem vise da se povlacis sa topica.........samo nastavi..,.........ti najbolje znas ko si i sta si i kakva si ..........sta te briga ko sta kaze jeste da coveku je malo tesko da ga neko prosuduje na osnovu napisanih reci na forumu .............ali eto nismo svi isti.
    Samo ti nama ostani takva kakava si ..............volimo te mi ............. :P
    Slatkisica i za tebe sve ovo zavisi ........da ne bi sad sve ponovo pisala :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  5. #195
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ma volim i ja vas...A NAJVISE VOLIM HEYSELA...

  6. #196
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Znaci treba da te napadnem verbalno da bi mene najvise volela................eto sto ti je nezahvalno celjade .................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  7. #197
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    imam ja svoj razlog zasto ga najviseeee volim...

    ajajaj, nemojte me sad svi napadati..

  8. #198
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    imam ja svoj razlog zasto ga najviseeee volim...

    ajajaj, nemojte me sad svi napadati..
    Mala sala Maco ..........barem te ja nemam razloga sad napadati .......... :P
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  9. #199
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    bogami ako vam se ja umesam u diskusiju, ima da lete i bataci, i vocne salate cu da napravim i krzna i svega ce da bude svega mi : )

    smirite se..... ovaj, ja ne volim predrasude, kao sto smo videli u ovom slucaju... dobro, svako dozivi osobe na svoj nachin i tako... ja tu zaista ne mogu nista protiv toga.. ne poznajemo se svi isto ovde na forumu...

    ja samo mogu da kazem da sto se mace tiche, da je ovo totalno pogresno bilo, jer znam da je devojka zaista pametna jer se ja inace ne bih zezao sa njom [ili mislio ozbiljno, to je moja i njena stvar] da je neka primitivna, uobrazena , glupa guska, jer ja ne volim kad devojka otvori usta i cuje se samo: GLUPPPPPPPPPPPPA*... znachi bro... barem znas kakve ja devojke samo koristim [chitaj: SAMO *****] a sa kakvim pricam ozbiljno i tako....

    al ti si moj bro, maca je maca... obozavam vas oboje... bro tebe manje posto necemo da se pederishemo

    uzivajte...

    @maca

    btw: nisam hteo nikog da branim, kao sto to nisam ni uradio, posto je maca dovoljno inteligentna i pametna da kaze svoje misljenje sama... samo sam hteo da kazem sta ja mislim za ovo sve : )

    kao sto rekoh, svakom svoje i to se postuje... misljenja se lako menjaju...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #200
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    dadule bre, sve je oke...on svoje miljenje ja svoje; ne brini nista.
    Ne volim se svadjati niti hocu, par osoba to sa foruma dobro zna. A ako je Heysel dobio takav utisak o meni; pa boze moj ... nemozemo se svakome svidjati. Svejedno mi je oke decko...nije vazno sta si on misli o meni...

    A sto se tice tih nekih vocnih salata i mog krzna..hm...hm...pazi da ne bude ono.."ide maca oko tebe, pazi da te ne ogrebe"...nemoj da mi se moji brcici dignu...


    sumnjas u mene?

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •