Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 62

Tema: Benzinac ili disel

  1. #11
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    atmopshere u buduce cu ti brisati ovakve postove....jer nisam ni ja ni ti ni bilo ko drugi ovde dosli da se raspravljamo i vredjamo vec da iznesemo svoje misljenje....a sta ti mislis o meni sacuvaj za sebe...jel ok

  2. #12
    Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Tehnologija dizel motora je podstigla tehnologiju benzinca. Mislim da se bolje isplati da se kupi dizel. Gorivo je jeftine a i potrosnja manja nego kod benzinca. Ipak to sve zavisi koj auto i za sta koristimo auto. Naprimer ako neko je taksist sigurno nece kupiti benzinca hehee ako neko vozi auto samo vikendom i hoce da luduju i da malo podigne nos kupice benzinca. Zvuk od benzinca zvuci naravno mnogo bolje nego od dizela.
    Da upravu si Mafija u vezi ovoga sto posto.ja vozim disela nove generacije, pa znam koje prednosti ima ,narocito kao ja jer pravim puno kilometre,tako da imam benzinca skupo bi me to kostalo po dzepu.pozdrav od Diddl.Cao.
    Volim sve sto vole mladi.A narocito lepe zenske

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ivke od kad si ti tako opasan?
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Pa naravno da je benzinac brzi i startini. Ja vozim diezela i zadovoljna sam jer vise nisu dizeli kao sto su nekad bili.
    Volim vas bweeeee! :P

  5. #15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lana_be
    Pa naravno da je benzinac brzi i startini. Ja vozim diezela i zadovoljna sam jer vise nisu dizeli kao sto su nekad bili.
    to nije bas tako, ne mora da bude benzinac jaci od dizelas-a. Sve to zavisi od motora i kolko PS ima naravno. Kolko ja vidim u zadnje vreme su dizelasi na standardu benzinca. Sto se tice cene goriva i one su skoro iste barem ovde u bec-u. Potrosnja je takodje skoro ista... znaci sad je najbitnije da se gleda na motor i PS. Sto vise PS sto vise troskove oko goriva i osiguranje. Pa sad nek svako izabere sta njemu odgovara.

  6. #16
    Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Tehnologija dizel motora je podstigla tehnologiju benzinca. Mislim da se bolje isplati da se kupi dizel. Gorivo je jeftine a i potrosnja manja nego kod benzinca. Ipak to sve zavisi koj auto i za sta koristimo auto. Naprimer ako neko je taksist sigurno nece kupiti benzinca hehee ako neko vozi auto samo vikendom i hoce da luduju i da malo podigne nos kupice benzinca. Zvuk od benzinca zvuci naravno mnogo bolje nego od dizela.
    Jeste u pravu si Mafija,ali ko ima mogucnosti da vozi dobrog disela on ce to kupiti.Jer se danasnji diseli nerazlikuju nista vise od benzinaca.Cak su pojedini diseli brzi i u startu i ovako od benzinaca.A trose manje.Pa sada vidite.pozdravod Diddl.
    Volim sve sto vole mladi.A narocito lepe zenske

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivke
    tacno je da su sad automobili novije proizvodnje naravno dizeli uradjeni tako da se ne mogu primetiti po zvuku motora dali je to disel i benz...ima sam prilike da i to probam jeste to dobro ide cak sam se i iznenadio kako to moze da ide ali opet ono u sta sam siguran da disel nece nikad ici bolje od bezinca...jer koliko napreduje disel proizvodnja toliko napreduje i bezn
    Jeste Ivke ali jesi li vozio nekog disela nove generacije koji je po kubikazi isti kao benzinac a brzi je u startu od njega a ovako da i ne pricam, a jos pravi manje buke od benzinca i na kraju trosi manje----primer bmw350disel i bmw 350benzinac.Toliko za sada od mene .cao, pozdrav Diddl
    Volim sve sto vole mladi.A narocito lepe zenske

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Diddl
    Citirati Originalno postavljeno od Ivke
    tacno je da su sad automobili novije proizvodnje naravno dizeli uradjeni tako da se ne mogu primetiti po zvuku motora dali je to disel i benz...ima sam prilike da i to probam jeste to dobro ide cak sam se i iznenadio kako to moze da ide ali opet ono u sta sam siguran da disel nece nikad ici bolje od bezinca...jer koliko napreduje disel proizvodnja toliko napreduje i bezn
    Jeste Ivke ali jesi li vozio nekog disela nove generacije koji je po kubikazi isti kao benzinac a brzi je u startu od njega a ovako da i ne pricam, a jos pravi manje buke od benzinca i na kraju trosi manje----primer bmw350disel i bmw 350benzinac.Toliko za sada od mene .cao, pozdrav Diddl
    Mala greska pa da se ispravim ato je ovo bmw535d----bmw535d-- samo to
    Volim sve sto vole mladi.A narocito lepe zenske

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od lana_be
    Pa naravno da je benzinac brzi i startini. Ja vozim diezela i zadovoljna sam jer vise nisu dizeli kao sto su nekad bili.
    to nije bas tako, ne mora da bude benzinac jaci od dizelas-a. Sve to zavisi od motora i kolko PS ima naravno. Kolko ja vidim u zadnje vreme su dizelasi na standardu benzinca. Sto se tice cene goriva i one su skoro iste barem ovde u bec-u. Potrosnja je takodje skoro ista... znaci sad je najbitnije da se gleda na motor i PS. Sto vise PS sto vise troskove oko goriva i osiguranje. Pa sad nek svako izabere sta njemu odgovara.
    Pa mozda si i upravo mafija
    nerazumem se ja bas toliko uvezi auto
    samo znam da ovde nasih najvise voze diezela
    Volim vas bweeeee! :P

  10. #20
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od lana_be
    Pa naravno da je benzinac brzi i startini. Ja vozim diezela i zadovoljna sam jer vise nisu dizeli kao sto su nekad bili.
    to nije bas tako, ne mora da bude benzinac jaci od dizelas-a. Sve to zavisi od motora i kolko PS ima naravno. Kolko ja vidim u zadnje vreme su dizelasi na standardu benzinca. Sto se tice cene goriva i one su skoro iste barem ovde u bec-u. Potrosnja je takodje skoro ista... znaci sad je najbitnije da se gleda na motor i PS. Sto vise PS sto vise troskove oko goriva i osiguranje. Pa sad nek svako izabere sta njemu odgovara.
    Pa mozda si i upravo mafijo ja se bas toliko nerazumem o tome
    ali licno mislim ako je su motore isti da je opet benzinac brzi
    to je moje misljene!
    Volim vas bweeeee! :P

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •