Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 62

Tema: Benzinac ili disel

  1. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od lana_be
    Pa naravno da je benzinac brzi i startini. Ja vozim diezela i zadovoljna sam jer vise nisu dizeli kao sto su nekad bili.
    to nije bas tako, ne mora da bude benzinac jaci od dizelas-a. Sve to zavisi od motora i kolko PS ima naravno. Kolko ja vidim u zadnje vreme su dizelasi na standardu benzinca. Sto se tice cene goriva i one su skoro iste barem ovde u bec-u. Potrosnja je takodje skoro ista... znaci sad je najbitnije da se gleda na motor i PS. Sto vise PS sto vise troskove oko goriva i osiguranje. Pa sad nek svako izabere sta njemu odgovara.
    Pa mozda si i upravu mafija nerazumes se bas ja u vezi auta toliko ja vozim dizela i ide super
    Volim vas bweeeee! :P

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    nerazumem se ja bas toliko mnogu uvezi auto.. samo mislim da ako dva auta uporedis sa istim motorem da je benzinac startniji i brzi..mada u danasnje vreme se vise ni nezna.... samo znam da je ovde u belgiji dizel dosta skuplji od benzinca i sto osiguranje i putarina je skuplja samo je gorivo dosta jeftinije....
    Volim vas bweeeee! :P

  3. #23

    Podrazumevano

    Dizel je u Austriji isto malo skuplji nego benzinac a i cena goriva je skoro ista samo malko je jos uvek dizel jeftiniji. Usiguranje ovde ide po jacine motora nema veze sa time dali je benzinac ili dizel. Da bi trenutno kupio auto nebi mogo ni ja bas lako da se odlucim za dizela ili benzinca

  4. #24
    Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    MA BENZINAC BREEEE

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    29.09.2004
    Lokacija
    Ljubljana ghetto
    Poruke
    51

    Podrazumevano ICE_D

    pa ja sam reko mojim kod kuce necu avto ako nece biti dizel!u mojim godinama bas nemas puno para ako ti nije familija puno bogata!vozio sam i dizela i benzicna i puno lakse je voziti barem meni dizela!ja samo kazem da cu kupiti sebi dizela i nista drugo!

  6. #26

    Podrazumevano

    To sam cuo od vise osoba da je lakse voziti dizelasa nego benzinca. Meni je to sve jedno hm... neznam zasto vi mislite da je lakse voziti dizelasa.

  7. #27

  8. #28
    Senior Member Ivke avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Lokacija
    krusevac
    Poruke
    616

    Podrazumevano

    e bwe sta se vi raspravljate oko tog disela ili benz svako ima svoj ukus...neko voli i plin-gas...znaci svako voli nesto drugo...nema tu promene

  9. #29
    Junior Member RD_BS avatar
    Datum registracije
    11.10.2004
    Lokacija
    Far, Far Away...!
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    benzinac naravno
    dizel sucks
    You’re not afraid of the dark… are you?

  10. #30
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od lana_be
    Pa naravno da je benzinac brzi i startini. Ja vozim diezela i zadovoljna sam jer vise nisu dizeli kao sto su nekad bili.
    to nije bas tako, ne mora da bude benzinac jaci od dizelas-a. Sve to zavisi od motora i kolko PS ima naravno. Kolko ja vidim u zadnje vreme su dizelasi na standardu benzinca. Sto se tice cene goriva i one su skoro iste barem ovde u bec-u. Potrosnja je takodje skoro ista... znaci sad je najbitnije da se gleda na motor i PS. Sto vise PS sto vise troskove oko goriva i osiguranje. Pa sad nek svako izabere sta njemu odgovara.
    pa nerazumem se bas toliko uvezi auto mozda si upravu sta znam.. samo znam je su ovde dizeli skuplji od benzinca a gorivo jeftinije ko vozi puno bolje je da vozi dizela mislim
    Volim vas bweeeee! :P

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •