Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 98

Tema: Kondomi

  1. #21
    Guest

    Podrazumevano

    Za tvoju informaciju zenskih kondoma nema vec postoje anti bebi pilule ili kontraceptivna sredstva...i za tvoju info posto vidim da si neobavesten u 21 sva takva sredstva zena sme da koristi izvesno vreme i to samo ako odgovaraju njenom organizmu..jer posto je organizam sacinjen pretezno od bazne kiseline i neke sredine su manje a neke vise ksiele znaci da ne moze kod svake zene da osigura zastitu...drugo i kojoj osigura moze da napravi haos i pakao od zivota jer cestom upotrebom postaje sterilna..znaci ne gine ti da pravis dete drvetu

  2. #22
    Banned
    Datum registracije
    21.11.2004
    Poruke
    320

    Podrazumevano

    NISI NAPISALA NISTA STO NE ZNAM ALI ZENE ODBIJAJU ANTI BEBI PILULE JER STRASNO DEBLJAJU
    ZATO JE SE MORAO NACI KOMPROMIS
    I POSTOJE ZENSKI KONDOMI RASPITAJ SE MALO BOLJE
    NECE TI SE SVIDJET KAKO IZGLEDAJU

  3. #23
    Guest

    Podrazumevano

    Heheheh..to da li se deblja ili ne zavisi od zene do zene i od njenog metabolizma...a zenski kondomi su odavno dragi moj izbaceni iz upotrebe jer je dokazano da materija od koje su pravljenji prilikom dolaska u dodir sa "vlagom" ispusta iz sebe supstance koje su kobne oba pola,posebno za muski jer vama gospodo stvaraju bakteriju iz redova candide

  4. #24
    Banned
    Datum registracije
    21.11.2004
    Poruke
    320

    Podrazumevano

    VIDIM DA SI JAKO INFORMIRANA ALI MALOPRIJE SI NAPISALA DA ZENSKI KONDOMI NE POSTOJE
    A SAD SU IZBACENI IZ UPOTREBE
    A 90% ZENA SE DEBLJA OD PILULA JER IMAM PRIJATELJICE KOJE SU POSTALE BURAD ZBOG TOGA PA SAD NEMA STO NE POKUSAVAJU DA IZGUBE KILE

  5. #25
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od civander
    VIDIM DA SI JAKO INFORMIRANA ALI MALOPRIJE SI NAPISALA DA ZENSKI KONDOMI NE POSTOJE
    A SAD SU IZBACENI IZ UPOTREBE
    A 90% ZENA SE DEBLJA OD PILULA JER IMAM PRIJATELJICE KOJE SU POSTALE BURAD ZBOG TOGA PA SAD NEMA STO NE POKUSAVAJU DA IZGUBE KILE
    Pa ne psotoje vise ako imas u vidu da ih ni jedna normalna institucija ne proizvodi niti da ih mozes naci po apotekama...mozes da ih kupis po sexy shopovima u raznim bojama i velicinama kao i oblicima ali sto bi se reklo u legali ih nema....pojela maca....mogu ja i da crtam ako ti je lakse da shvatis,samo kazi...pa to sto se 90% tvojih prijateljica pretvorilo u burad ne znaci da ce ostatak sveta da se pretvori...ma bolje sam ja informisana nego sto ti mislis pogotovu o ovome

  6. #26
    Banned
    Datum registracije
    21.11.2004
    Poruke
    320

    Podrazumevano

    drago mi je da se pazis ,
    mislis na sebe

  7. #27
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2004
    Lokacija
    N/A
    Poruke
    281

    Podrazumevano

    Brigu o zaštiti sa kondomom bi uglavnom trebale da vode devojke jer muškarac kad se upali i prebaci u brzinu on tada ne misli ni na šta drugo nego samo kako da parkira...

  8. #28
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    brate istina je to...

    al onda bivsha devojka trudna ostane - posle muke zive napatis : )
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #29
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mpuric
    Brigu o zaštiti sa kondomom bi uglavnom trebale da vode devojke jer muškarac kad se upali i prebaci u brzinu on tada ne misli ni na šta drugo nego samo kako da parkira...
    ah ah ma nije valjda... ? e nece moci....!!!!!!!!
    znaci o svemu mi zene da brinemo ahaha zaboravi bre...!

    ko da se mi ne palimo i ne zaboravljamo na sve hahaha
    ili to trebamo mi da mislimo dok vi parkirate???
    no no....... mislite malo i vi na posledice...
    a ne samo da parkirate i boli vas ufo dali ce doci do unfala...! :P

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #30
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2004
    Lokacija
    N/A
    Poruke
    281

    Podrazumevano

    Pa baš bi voleo da upoznam osobu koja misli na posledice kad mu se stroj upali , tad je važno parkirati.
    A što se tièe ženskog palenja vi se ionako kasnije palite pa imate više vremena za razmišljanje o posledicama zato se vi brinite oko toga.
    Ne dozvolite da muškarci misle za vas mislite same..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •