Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 28

Tema: Kako uspesno zene u braku izbegavanju sex sa Muzem--->

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Kako uspesno zene u braku izbegavanju sex sa Muzem--->

    E ovako je neki muz zapisao iz kojih sve razloga ga je supruga odbila !!!
    Sta vi misli te o tome!!!!! :king


    Pismo zeni…Draga zeno,Tokom prošle godine mogao sam 365 puta. Uspelo mi je samo 12 puta. Evo zašto su ostali pokušaji propali:1. posteljina je cista 54 puta 2. prekasno je 17 puta 3. umorna zbog nabavke 49 puta 4. prerano je 20 puta 5. prevruce je 15 puta 6. pospana 15 puta 7. cuce nas susedi 3 puta 8. glavobolja 22 puta 9. suncanica 7 puta 10. cuce nas tvoja majka 9 puta 11. nije po volji 43 puta 12. probudice se deca 17 puta 13. Tv program 6 puta 14. nova frizura 5 puta 15. "Zao mi je" 16 puta 16. Zenski problemi 36 puta 17. rano ustajanje 19 puta. ..............................Od uspešnih 12 puta, 2 puta si samo lezala, 4 puta si me podsetila na pukotinu na tavanici, 3 puta me pozurivala da svršim, 2 puta sam te probudio da ti kazem da sam gotov, 1 put sam se uplašio da sam te povredio jer si se meškoljila.

    Srdacno tvoj MUZ
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #2
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    HEHEHEHEHEHEH .........DADI ODAKLE OVO IZVUCE,. NASLA SAM SE U NEKOLIKO STAVKI................ ZIVA ISTINA JE TO PISMO ...............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    pa svi mi imamo svoje izvore

    bas me zanima, sta mislite vi dame koje ste vec dugo u braku i tako, ili vi devojke koje imate vec duge veze? ja recimo to nikad nisam doziveo.. kad sam god hteo, uvek sam mogao da napalim devojku..tako da ono =)
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #4
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ja mislim, da je to grozno...U vezi toga trebaju da se dogovore a ne da se traze izgovori... ja verujem, da ti nekad jednostavno nije do toga...ali to se desi mozda par puta na mesec...kod nas je prosjek u sloveniji oko 3-4 puta nedeljno ( bila izvedena anketa :"koliko cesto imate sex sa partnerom?")

    ...nije ni to loshe kad pogledas ...

  5. #5
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    a muza jos nemam, pa tako neznam, kako ce biti kroz zivot....ali nadam se, da mi muz nece pisati ovako pismo...

  6. #6
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Pa ovako nije da sam onaj tip zena sto ne volim da se seksam ali ponekad trka frka poso,kuca,deca itd itd itd i na kraju ti se desi da jednostavno ne moze biti nista od seksanja i sva sreca imam razumnog partnera i onda nije to nikakav problem ali to je retkost da se vadim na nesto i ako je onda je stvarno to to a ne sto lazem
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Kako uspesno zene u braku izbegavanju sex sa Muzem--->

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    E ovako je neki muz zapisao iz kojih sve razloga ga je supruga odbila !!!
    Sta vi misli te o tome!!!!! :king


    Pismo zeni…Draga zeno,Tokom prošle godine mogao sam 365 puta. Uspelo mi je samo 12 puta. Evo zašto su ostali pokušaji propali:1. posteljina je cista 54 puta 2. prekasno je 17 puta 3. umorna zbog nabavke 49 puta 4. prerano je 20 puta 5. prevruce je 15 puta 6. pospana 15 puta 7. cuce nas susedi 3 puta 8. glavobolja 22 puta 9. suncanica 7 puta 10. cuce nas tvoja majka 9 puta 11. nije po volji 43 puta 12. probudice se deca 17 puta 13. Tv program 6 puta 14. nova frizura 5 puta 15. "Zao mi je" 16 puta 16. Zenski problemi 36 puta 17. rano ustajanje 19 puta. ..............................Od uspešnih 12 puta, 2 puta si samo lezala, 4 puta si me podsetila na pukotinu na tavanici, 3 puta me pozurivala da svršim, 2 puta sam te probudio da ti kazem da sam gotov, 1 put sam se uplašio da sam te povredio jer si se meškoljila.

    Srdacno tvoj MUZ

    huh ala me ove reci pogadjaju
    kao da si gledao u magicnu kuglu
    svaka cast na postu
    mcokic.
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    eheheheh : ) pa bolje je biti iskren do kraja, nego lagati, barem moje misljenje.. i nije mi jasno, sta se desava kod vas da suprug ne moze da vas napali? ovo ono.. =) staTiJaZnam... =)

    ja recimo kad nemam volje, ne mogu da lazem devojku, jednostavno joj kazem da nisam raspolozen i gotovo...(da,da dobro ste prochitali, ne mogu ni ja uvek )
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #9
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    (da,da dobro ste prochitali, ne mogu ni ja uvek )[/quote]

    DADI IZNENADUJES ME SAD ....................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od strawberry

    (da,da dobro ste prochitali, ne mogu ni ja uvek )
    DADI IZNENADUJES ME SAD ....................
    [/quote]

    pa nemoj da ljudi pomisle da sam zavistan, kao sto jesam
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •