Strana 8 od 15 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 141

Tema: Mushko-Zensko ponizavanje....

  1. #71
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    desilo se.. mada nije pricao samo o jednoj bivsoj nego o vise njih.. tip me je totalno smorio... dal je hteo time pokazati koliko ih je imao il ne.. ne znam, nije ni bitno... propao je kod mene. ja uvek gledam da moje bivse ne spominjem. sa mojim bivsim sam bila par godina zajedno, pa opet gledam da ga ne spominejm cesto, jer to nije uopste fer prema drugoj strani.. spomenem ga samo ako je to stvarno potrebno

  2. #72
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Te stvari obicno poveravam prijateljima,a mislim da nije ok tako nesto pricati sa devojkom.Svojim curama nikada nisam tako nesto pricao,cak i ne pominjem proslost dok me prve ne pitaju,ali im i tada ne pricam sve detalje,vec nesto uopsteno.Ali znam da je ruzan osecaj tako nesto doziveti.Da nije ovo pitanje za cure?Ups mozda sam zalutao.

  3. #73
    Senior Member icecream avatar
    Datum registracije
    16.01.2005
    Lokacija
    BeOgRaD ... ´´´MiRiJeVo```
    Poruke
    612

    Podrazumevano

    desilo mi se i osecaj je mnogo grozan... kao pricha o svojoj bivshoj, ona je ovakva i takva i onakva kao da mu to josh smeta i da nije preshao preko toga...pa se onda pitash shta ja radim sa njim...mislim ne valja spominjati bivshe osim ako sluchajno upadne u prichu... : )
    ¤…´oLja`…¤

  4. #74
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja sa svojim devojkama otvoreno pricam o tome...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #75
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    ja sa svojim devojkama otvoreno pricam o tome...
    tako je i najbolje.....i ja isto otvoreno pricam sa devojkom o tome....
    ali ne bas kad smo se tek smuvali i ona pocne nesto tu da mi prica o bivsem decku.........to me bas smori
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  6. #76
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: A to bas mrzim

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Jel vam se desilo da se smuvate sa nekim i da taj neko posle dva dana pocne da vam prica kako je njegova bivsa/bivsi ovakva ili onakva i ne prestaje o tome...bez obzira da li je u pozitivnom ili negativnom smislu...to je ono kad se osecate kao poslednja budala na svetu...
    #


    prezirem takve osobe
    svi mi gresimo i kao sto ja ne zelim da neko kenja zamnom ne zelim ni da cujem da neko skenjava svoju bivshu zbog mene ili sta znam vec cega drugoga
    bilo je proslo i sta ima da se kenja posle( izvinite na recima)
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  7. #77
    Senior Member
    Datum registracije
    03.04.2005
    Lokacija
    misija rupa
    Poruke
    367

    Podrazumevano

    desilo se i meni.
    pricao mi kako je bilo kraj sa nekom devojkom ali kako joj je ipak za matursko kupio cvece(kaze mi mama mu rekla da joj kupi!).
    sta je hteo stime nisam sigurna...mozda da me napravi ljubomornom..a meni svejedno bilo...
    \"...sve prave ljubavi su tuzne...\"

    -Balasevic-

  8. #78
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    grozno neznam sta da radim reko sam joj da prestane o njemu pricati da to ime vise nemogu da cujem dosadila je i bogu sa njim ali nij ebilo prestanka jos mi prica kako je spavala sa njime itd koji to kurac mene interesuje cccccc

  9. #79
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano Re: A to bas mrzim

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Jel vam se desilo da se smuvate sa nekim i da taj neko posle dva dana pocne da vam prica kako je njegova bivsa/bivsi ovakva ili onakva i ne prestaje o tome...bez obzira da li je u pozitivnom ili negativnom smislu...to je ono kad se osecate kao poslednja budala na svetu...
    ISKRENO MI SE NIJE DESIO DA PRICAM O BIVSIM NITI MI SE DESILO DA MI PRICAJU MOZDA ZBOG NACINA NA KOJI SE JA POSTAVIM NEZNAM ALI JE TEKO..............A KAD BI POCEO DA PRICA JA BI GA OPOMENULA A AKO BI NASTAVIO VIDEO BI STA BI BILO
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #80
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    O svojoj bivsoj mogu pricati samo onoj osobi u koju imam neograniceno poverenje . Ne smatram nikakvim grehom ako se u svemu tome bude iskren . Greh je iznositi neistine i pljuvati i blatiti je .

    Nemojmo sada ovde izigravati neke cistunce i nevinasca . Ima li koga ko nije bilo sta rekao o svom bivsem suprugu - supruzi ili curi - decku . Bez foliranja molim .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •