Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 87

Tema: Kad se ljubav pretvori u mrznju:

  1. #41
    Junior Member Atlantis avatar
    Datum registracije
    10.07.2005
    Lokacija
    izmedju stvarnosti i sna
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Ako mogu mali aforizam da vam sapnem,Dusko Radovic rece"Toliko je malo ljubavi medju ljudima.Onaj koji zna da voli ne bi trebalo nista drugo da radi!"Znaci,volite i volite i volite....
    Well life has a funny way of sneaking up on you
    And life has a funny way of helping you out

  2. #42
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Atlantis
    Ako mogu mali aforizam da vam sapnem,Dusko radovic rece"Toliko je malo ljubavi medju ljudima.Onaj koji zna da voli ne bi trebalo nista drugo da radi!"Znaci,volite i volite i volite....
    ja oduvek volim zauvek....

    al to ti je nista drugo no zacaran krug ljubavi koje odlaze i dolaze... valjda ce nekad da prestane i zauvek stane, moje staze ljubavi su beskrajne...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    15.08.2005
    Lokacija
    banja Luka
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    bilje postavi pitanje da li se ljubav moze pretvoriti u mrznju..

    po meni ja ne mogu da mrzim nekog koga sam do juce volela i ko mi je bio sve na svetu...

  4. #44
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    eH I OVO OSJECANJE ZNAM........
    !
    LjUBav,MRZNJA pa OPET LJUBAV ,ALI OVA LJUBAV MENE PSIHICKI UBIJA
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  5. #45
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    svaka nesrecna ljubav ode i na psihu

  6. #46
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lacikafusil
    Sta da kazem , poznajem to jer bio i ja takvom stanju da mogao da ubijem voljenu osobu , ali moju mrznju sam uspeo da savladam pomoci moje kcercice , dao sam joj svu moju ljubav , kako nisam mogao oprostiti razveli smo se. Ali veza koji nas spaja je neizbrisljiva jer imamo dete zajedno, sa vremenom moja mrznja se istopila pa dosla do neke faze prijatejstva , to smo uradili svesno zbog dete, da nebi patio i video kako se mrzimo mi . Kazu da vreme leci sve , istina je , svremenom sam oprostio, jer svahtio sam da sam i ja bio kriv ne samo ona. ......
    Svaka èast,ali meni se to nedavno desilo,nažalost,vežu nas dva biæa,ali ni nji dvkica nemogu da unište ovu mržnju.Kako i na koji naèin da ovo proðem?Voljela sam ga,,hmm,,10 god i kud sad?Da poslije svega pijem kafu snjim,nema šanse,možda za 10 god..a znam da nisam kriva,

  7. #47
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Tako sam i ja mislio , ali priznajem sad da vreme ipak pomaze da ta gorka osecanje mrznje istopi se polako ...
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  8. #48
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lacikafusil
    Tako sam i ja mislio , ali priznajem sad da vreme ipak pomaze da ta gorka osecanje mrznje istopi se polako ...
    Da,ali kako doæi do te faze,ikako,dalje,kako preživjeti ono najgore RAZVOD.Meni to baš neæe iæi za rukom trebam pomoæ a neznam gdje da je tržim,možda na ovom forumu naðem neku utjhu pa ponovo pènem da živim,znam da zbog djece moram dalje,ali ja bi željela da se ponovo poènem smijati

  9. #49
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Prvo treba da se obratis familiji ako imas ga u blizini , pa prijatelji ako ih imas ? Za moralnu i materijalnu pomoc mozes se obratiti

    socijalnim drustvama i drzavnoj . Nekim zapadnom evropskim drzavama te socijalne pomoci su dosta ljudske, humanitarne i efikasne ....

    Sad da nadjes osmeh mozes naci u drustvu tvoje dece , ili sa prijateljima , za novo poznanstvo nece ti

    bas mnogo pomoci dok ne izlazis iz razvoda , za te stvari bolje da sacekas malo ... samo hrabro mnogo nas proslo stim putem ....
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  10. #50
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lacikafusil
    Prvo treba da se obratis familiji ako imas ga u blizini , pa prijatelji ako ih imas ? Za moralnu i materijalnu pomoc mozes se obratiti

    socijalnim drustvama i drzavnoj . Nekim zapadnom evropskim drzavama te socijalne pomoci su dosta ljudske, humanitarne i efikasne ....

    Sad da nadjes osmeh mozes naci u drustvu tvoje dece , ili sa prijateljima , za novo poznanstvo nece ti

    bas mnogo pomoci dok ne izlazis iz razvoda , za te stvari bolje da sacekas malo ... samo hrabro mnogo nas proslo stim putem ....
    Kao prvo kod nas u ex YU nepostoje takve ustanove,a i ako ima nešto treba ti debel nauèanik što malo ko od nas ima.Što se tièe familije,dovoljno sam ih veæ ukopala da bi nastavila Ahrbrosti mi treba puno da bi izašla iz kuæe,znate kako je to kod nas OBELEŽENA pa se ti bori jedino još ta djeca daju neku volju za životom mada i to sve nekada bude jako teško.Al izborila sam se za mnogo toga,pa i sa tim æu nekako,samo da mi je pobjeæi iz ovog mjesta,isto mjesto,isto društvo'teško napraviti bilo kakv korak

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •