Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 87

Tema: Kad se ljubav pretvori u mrznju:

  1. #51
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ponavljaj samoj sebi da si jaka osoba i da sve mozes sama.. da zelis da uspes, da zelis da ti deca budu jake osobe i to time sto si im ti primer bila. prestani da places, kukas.. nista time neces postici, nego gledaj da organizujes svoj zivot sto bolje mozes.. videces da pomaze

  2. #52
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ŠVRÆO
    Citirati Originalno postavljeno od lacikafusil
    Tako sam i ja mislio , ali priznajem sad da vreme ipak pomaze da ta gorka osecanje mrznje istopi se polako ...
    Da,ali kako doæi do te faze,ikako,dalje,kako preživjeti ono najgore RAZVOD.Meni to baš neæe iæi za rukom trebam pomoæ a neznam gdje da je tržim,možda na ovom forumu naðem neku utjhu pa ponovo pènem da živim,znam da zbog djece moram dalje,ali ja bi željela da se ponovo poènem smijati


    potpuno te razumijem....i medju svojim prijateljima i ovdje na forumu sa nama naci ces utjehu,ali bojim se prividnu i to te nece za dugo utjesiti....prava pomoc lezi u tebi samoj,ti sama moras naci snagu u sebi za taj pakao...istina je da zbog djece moramo izdrzati i ici dalje,ali jedno znaj djeca odrastu i krenu svojim putem...zato pronadji sebe,glavu gore i osmijeh na lice..znam da je tesko jer eto zivimo u takvom drustvu u kakvom zivimo,ali vjeruj mi nije sramota biti razvedena..svi mi zasluzujemo biti sretni i sigurnim korakom ici ka toj sreci...
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  3. #53
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Sve je to meni jasno,al vjerujte da se bojim,a to da æe djeca otiæi to mi je jasno,valjda mi treba vremena,mada je prošla veæ godina a ja samo tapkam u mjestu.Hodam dignute glave i ponosna sam na sebe al to je samo maska vidim da sam se puno promjenila,pa neznam jeli to dobro,ali me ipak straši ova moja mržnja jer ja nikad nikog nisam mrzila Teško je sada ponovo krenuti iznova,mada me život više puta spuštao jako nisko,ali uvjek sam se nekako dizala pa se nadam da æu i ovaj put nekako da se dignem,možda vas zamaram i prièam gluposti,ali tako mi je lakše a vi izvinite ako nije uredu, nije nam svima život majka,nekome mora biti i maæeha

  4. #54
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Nikad mi se nije desilo da nekoga zavolim pa da zamrzim...

  5. #55
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Nikad mi se nije desilo da nekoga zavolim pa da zamrzim...
    Hvala bogu da neko i takav postoji,drago mi je zbog tebe,ali nažalost tanka je linija izmeðu ljubavi i mržnje. Iskreno se nadam da to nikada neæeš ni osjetiti jer zna jako da boli,a to se na kraju pretvori u neki vid mržnje

  6. #56
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ŠVRÆO
    Citirati Originalno postavljeno od LJILJANA83
    Nikad mi se nije desilo da nekoga zavolim pa da zamrzim...
    Hvala bogu da neko i takav postoji,drago mi je zbog tebe,ali nažalost tanka je linija izmeðu ljubavi i mržnje. Iskreno se nadam da to nikada neæeš ni osjetiti jer zna jako da boli,a to se na kraju pretvori u neki vid mržnje
    Pa nijemi se desilo tako jer sam samo jednog momka i imala :P Mnogo sam volela i dosta se puta zaljubila al nikad nikoga nisam zamrzila... Nije bilo potrebno jer niko mi nije nista skirvio nit mi nesto lose reko

  7. #57
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Jebiga ja nikad nikog nisam mrzeo posle raskida al zato patim ziv se pojedo:kako ,zasto,sto me ostavi itd

  8. #58
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Spidermann
    Jebiga ja nikad nikog nisam mrzeo posle raskida al zato patim ziv se pojedo:kako ,zasto,sto me ostavi itd
    Ma preziveces cmokic

  9. #59
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    Tebi 2 cmokica trudim se iz sve snage.

  10. #60
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Spidermann
    Jebiga ja nikad nikog nisam mrzeo posle raskida al zato patim ziv se pojedo:kako ,zasto,sto me ostavi itd
    Tu smo negdje al ipak kod mene postji i ta mržnja,al nadam se da æe i to proæi jer kako se kaže:SVE JE ZA LJUDE:,život ide dalje,nepita te boli li te ili ne.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •