Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 33

Tema: Zasto im ne pomognete???

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Zasto im ne pomognete???

    pitanje za devojke..

    zasto se stalno zalite da vas vashi tipovi ne razumeju i sve to?

    zasto im ne pomognete?

    moje misljenje je da bi vise trebale da pricate sta vam fali a ne da to gutate u sebi dok ne pukne jednog dana..

    ovo je razlog zbog kojeg se najvise parova rastaju...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #2
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Pa ovako ja se vise ne zalim sve kazem sta mi smeta i sta hocu i kako hocu, a na mom partneru je da to ispostuje a isto vazi i za njega ako je nesto sto se on ne slaze sa mnom ili ja sa njim pokusamo da se nademo na pola puta,premda sam ja ta koja u vecini slucajeva nesto kaze ili trazi ili se zali ne zato sto sam cangrizava vec da bi iskoristila maksimum od zivota koji je kratak i prekratak.Ponekad ima nesto sto ostavim samo za sebe i to me tisti jedno vreme i onda sam ko nagazna mina ......eksplodiram ali smirim se ja brzo................

    E sad ovako imaju 4 vrste zena i 4 muskaraca

    Zene:
    1.zene koje kazu svom parteneru sta im smeta iz razloga samo
    da bi nesto prigovarale i trazile dlaku u jajetu
    2. zene koje kazu svom partneru sta im smeta i da bi svoju vezu popravile ui uzivale u njoj
    3. zene koje cute i trpe da bi ispale jadnice u ocima drugih a ovamo na neki svoj nacin ipak postignu to sto hoce
    4. zene koje cute i trpe jer su nemocne, koje nemaju samopouzdanje ili jak karakter ili jednostavno vole tu budalu pored sebe

    Muskarci.
    1. muskarac koji slusa svoju pertnerku i poduzima nesto na tom pitanju i na kraju uspeva
    2. muskarac koji slusa svoju partnerku i poduzima nasto ali mu ne ide za rukom i sve je jos gore.
    3.muskarac koji NE slusa na svoju partnerku i sv mu je svejedno
    4. muskarac koji sve radi automatski jer samo da bi joj ugodio i nemocan je pred tom kuckom koja ga zeza i *ebe u zdrav mozak
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #3
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od strawberry
    Pa ovako ja se vise ne zalim sve kazem sta mi smeta i sta hocu i kako hocu, a na mom partneru je da to ispostuje a isto vazi i za njega ako je nesto sto se on ne slaze sa mnom ili ja sa njim pokusamo da se nademo na pola puta,premda sam ja ta koja u vecini slucajeva nesto kaze ili trazi ili se zali ne zato sto sam cangrizava vec da bi iskoristila maksimum od zivota koji je kratak i prekratak.Ponekad ima nesto sto ostavim samo za sebe i to me tisti jedno vreme i onda sam ko nagazna mina ......eksplodiram ali smirim se ja brzo................

    E sad ovako imaju 4 vrste zena i 4 muskaraca

    Zene:
    1.zene koje kazu svom parteneru sta im smeta iz razloga samo
    da bi nesto prigovarale i trazile dlaku u jajetu
    2. zene koje kazu svom partneru sta im smeta i da bi svoju vezu popravile ui uzivale u njoj
    3. zene koje cute i trpe da bi ispale jadnice u ocima drugih a ovamo na neki svoj nacin ipak postignu to sto hoce
    4. zene koje cute i trpe jer su nemocne, koje nemaju samopouzdanje ili jak karakter ili jednostavno vole tu budalu pored sebe

    Muskarci.
    1. muskarac koji slusa svoju pertnerku i poduzima nesto na tom pitanju i na kraju uspeva
    2. muskarac koji slusa svoju partnerku i poduzima nasto ali mu ne ide za rukom i sve je jos gore.
    3.muskarac koji NE slusa na svoju partnerku i sv mu je svejedno
    4. muskarac koji sve radi automatski jer samo da bi joj ugodio i nemocan je pred tom kuckom koja ga zeza i *ebe u zdrav mozak

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    596

    Podrazumevano

    Kakve vrste kakvi bakraci...

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Buba_Erdeljan
    Kakve vrste kakvi bakraci...
    to sam se i ja pitao

    pa nisu muskarci i zene ZIVOTINJSKO carstvo... : )

    jagodo postovanje tebi : ) ali... : ) o ovome mozemo samo da diskutujemo, ne slazemo se skoro niako : )

    mislim ono, radi se o kompromisima, razumevanju, poverenju itd itd.. : )
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    596

    Podrazumevano

    Ne volim to ukalupljivanje...

    Treba da se nadje taj zajednicki jezik za sve zivo na ovom svetu pa tako i za to ...
    Sta vise kompliciras to je gore..

  7. #7
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano Re: Zasto im ne pomognete???

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    pitanje za devojke..

    zasto se stalno zalite da vas vashi tipovi ne razumeju i sve to?

    zasto im ne pomognete?

    moje misljenje je da bi vise trebale da pricate sta vam fali a ne da to gutate u sebi dok ne pukne jednog dana..

    ovo je razlog zbog kojeg se najvise parova rastaju...
    Ako sam dobro ja razumela ovaj tvoj post a ja mislim da jesam jer ipak ja imam vise zivotnog iskustva i bracnog iskustva neko pojedinci ovde na forumu i veoma dobro znam na sta mislim i sta sam napisal ja licno sam bila u grupi 4 jedan period mog zivota i onda sam odlucila da stavim tacku na to i uspelo mi je i sad se nalazim u grupi 2 i uzivam u toj ulozi da sve kazam sta mi smeta a da on to ispuni i tako to funkcionise i mnogo sam srecnija sad .
    Imala sam priliku da upoznam i zene i muskarce iz svake grupe tako da nazovem jer ne mogu da nadem adekvatnu rec za to pa sam upotrebila grupa.........nismo mi zivotinjsko carctvo ali ipak u svakome od nas ima nesto ZIVOTINJSKO manje ili vise zavisi od osobe........
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    a ovaj, reci ti meni, kako si doshla do ovih rezultata? ovih grupa i svega toga? to sto ti imas brachnog iskustva ne znachi jos uvek da mozes mnogo jasnije da razmisljas i sve...razumes?

    preshao sam iz jedne grupe u drugu...

    to bi isto bilo kao kad ja kazem: EJ ja nisam u braku pa idem iz jednig gacica u druge : ) razumes?

    hehe.. mislim ono, objasni mi malo? ja citam citam citam, i mislim i dalje da je malo bzvz deliti ovo ovako...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #9
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    To je moje misljenje e sad da li sam podelu procitala negde ili sama dosla do zakljucka nije ni bitno vazno je da svi moji prijatelji i poznanici salzu sa tim ja sam pokusala da objasniima ti ako neshvatas je nezanm sta vise da napisem ali to je moje i nije mi ni malo bez veze .............. a to sto imam bracnog iskustva i zivotnog iskustva ipak ima veliku prednost i veliki znacaj u presudivanju situacija, ja se ne mogu ni slucajno da poredim sa mojim tatom koji ima 55 godina ili sa mamom koja ima 54 godine uvek imam da se naucim ipak su mnogo vise prosli nego ja. Imam prijateljice dve koje su mioje godiste ali nisu udate i nemaju decu i dan dana s me pitaju za savete i ponekad na njih gledam kao da su neke klinke a ne godiste kako ja ali ipak se ne stide da priznaju da sam zrelija i iskusnija nego one i sto je najvaznije poslusaju uvek moja savet i bude onako kako je naj bolje ne uvek i ja gresim kako i svi drugi.
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ^^ postujem ja sve to, sto ne znachi da i neko mladji ne moze da bude zreliji od tebe.. joj koliko osoba starijih od tebe se ponasaju kao klinci i sve.. mislim ono...razumes me...

    uzivaj...

    nego ne znam sta je sa ostalima? nesto zatajili?
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •