Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Kako postupiti sa smaracima?

  1. #11
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Dva puta inekako,ali ima onih koji i po nekoliko puta ponavljaju isto..
    najvise mi smeta to sto moram da se pravim kao da prvi put slusam to...uzas..
    Ja kazem..da,da znam rekao si mi il rekla si mi..tako ne moram slusat vise puta...

  2. #12
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    mene smaraju ljudi koji kad nesto pricaju, razvuku to sa pauzama izmedju reci tako da imam utisak da nece nikad da zavrse...ma koliko bila radoznala, negde na pola price ne zelim vise ni da znam kako se prica zavrsava
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #13
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    da..i meni se to desava i ja vise volim kratko i jasno receno..al ima ljudi koji kad pricaju ne samo da otezu pricu vec i reci..ne ono da pricaju smerno i polako vec i rec sama dugo traje..ja pricam brzo a slatka jos brze od mene...

  4. #14
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    jednostavno ih ignorisem..........hvala bogu imamo dva uha,na jedno udje na drugo izadje.........
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  5. #15
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ja pak mislim da uopste nije frka sa tim "smaracima" vec sa samim sobom,ako te osoba smara znaci da te ne zanima...mislim da je najbolje reci coveku u lice Oprosti al me ne zanimas u tolikoj meri...to jeste grubo al je bar iskreno...

  6. #16
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    ali problem je u tome sto ne mozemo svi biti grubi..mislim da je bolje dosadjivati se slusajuci nekoga ko prica o necemu sto te ne zanima nego povrijediti istoga rekavsi mu da te smara(naravno da bi se ta osoba lose osjecala )..
    ............

  7. #17

    Podrazumevano

    Kada je neko vec toliko dosadan (komsije, prijatelje, familija) morate odgovoriti na napad sa napad
    Smarajte i vi tu osobu po mogucnosti jos vise nego sto on vas pokusava da smara pa ce se onda sam resiti problem, barem trebalo bi

  8. #18
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    kada me neko smara, obavezno pocnem da dremam. familiju moram da trpim, ali sve ostale Bogami ne. smarace odstranjujem iz mog zivota.

  9. #19

    Podrazumevano

    Najbolje rješenje sa takvim ljudima jeste biti jak i izdržati do kraja priče bez da progovorite jedne jedine riječi.

    Njihovu priču hrani i podstiče to što ista vama smeta i što pokazujete da je ne želite slušati. Pokušajte, minut samo ne progovarajte i pravite se da ih slušate - nakon toga im uopće neće biti zanimljivo 'soliti vam pamet'. Provjereno

  10. #20
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    Ovih dana bas se pitam kako ?

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •