Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 21 od 21

Tema: Zdrav san...spavate li dovoljno?

  1. #21
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Zadnjih par meseci ili tacnije od februara, spavam bas premalo...!
    Ponekad odspavam satic il dva ali se super odmorno i srecno osecam...

    A znala sam da ne spavam i po par noci... kad sam vikende dodatno radila po lokalima...
    petkom ujutru odem na stalni posao, popodne samo dotrcim kuci da se tusnem i pici na drugi posao skoro do jutra, dodjem kuci sva slomnjena pred zoru nakon i po vise od 24h provedenih na nogama.. zatim opet tusiranje da se osvezim pa sledeci lokal...
    Desilo mi se da sam u cetvrtak uvece izasla u grad, dosla kuci pred zoru, samo se spremila za stalni posao, popodne drugi posao u lokal konobarisala, pred zoru osla u disko haha da potrosim kintu koju sam zaradila, dok sam se kuci dovukla oko 8-9 sati i dok sam se tusnula vec je vreme bilo da ponovo krenem na posao do nedelje ujutru, i u nedelju jos jednom u drugi lokal od 12 do 12 posle ponoci, znaci ponedeljak ujutru sam stizala kuci oko 2-3 sata, odspavala 2 sata i haj opet na stalni posao...

    Zato kad god sam se suncala preko puta firme u parku, uvek sam tih pola sata odspavala pa i prespavala... hahaha jednom sam se bas uspavala i izgorela na suncu...
    citav sam sat ostala.. da mi mob nije zazvonio, nebih se ni pojavila vise na poso, tu bi sledecu zoru docekala..... hahaha

    Neko sam vreme, svako vece izlazila i posle ponoci kuci dolazila...
    Odspavala po sat pa se dizala oko 4 sata ujutru, mesila kiflice, pravila krofnice, pizze, virsle u omotu, tostice, gibanice i td...
    Probudim curice za skolu, dok one doruckuju ja se za posao spremam, krenemo zajedno.. ja ceo dan na poso, uvece svratim u kupovinu, dodjem kuci dok su moje cure pre mene stigle nekih pola sata, spremimo nesto za veceru i dok one veceraju ja se za grad spremam i oko 21h ih u krevet posaljem i izletim iz kuce i opet me nema do 2-3 ujutru... i tako dan za danom citavih skoro mesec dana istim tempom...
    Izmenio/la slatkisica; 24.08.2009 u 23:12.

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •