Strana 4 od 15 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 146

Tema: Kada imate problem..

  1. #31
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ah, TaNaNa gde nadje bas ovu temu? Cim sam pocela da citam ovo mene uhvatila melanholija, depresija ne znam ni ja tacno. Ja mogu svakoga da saslusam i rado i posavetujem nekoga ili utesim koliko mogu ali kad je red na mene da olaksam svoju dusu i srce nema nikoga, ustvari nije da nema ima dovoljno ali ne i za svaki problem. Ja odkad sam ovde osim mog dragog nemam osobu kojoj bi mogla sve da kazem, da se izjadam ili tako to... a nije da nisam stekla nove prijatelje ali ne znam, osobu za ovako nesto jos nisam nasla. Slatkis jedino, inace od moe familije nema ovde nikog. Sto se ramena za plakanje tice imam mog muzica ali nekad je ipak potreban neko drugi, neutralan a i necu da budem dosadna sa mojim jadanjem jer je on jedan od onih koji retko kad kaze da mu nesto fali, ma koliko veliki problem imao nece sam od sebe to da kaze i zato necu ni ja da preterujem. Tako sam se sad setila svih onih meni dragih osoba koje nisu tu kraj mene. A ni mzika koju trenutno slusam nije bas da me razveseli...Galija...moram odmah da nadjem nesto veselo.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #32
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ... i ja mogu slusati svakoga i uvek ... tesko pricam o svojim problemima. Ako vec pocnem, brzo prestanem sama od sebe ... imam osecaj, da time smaram ljude. Samo kazem "ma ajde` nista ... ili bice bolje ... ili `ma nebitno" ..

  3. #33
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    I ja mnogo toga nosim unutar sebe , sto nikako nevalja . Bplje je isprazniti se i osloboditi se tereta . Kad tad negde "pukne" .To se i meni dogodilo . Najednom kada sam se najmanje nadao spopale su me ozboljne srcane tegobe .

    Ja , koji u svom zivotu do sada nisam popio ni kutiju tableta , sada svakodnevno moram uzimati po pet u tri puta . Razmisljam o tome da od svega dignem ruke , pa dokle mi Bog da .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #34
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    e boraf boraf ... ja sa svojih 25 godina spala na to, da uzimam tablete za smirenje. Sta ce tek biti kasnije ... sto puta sam cula, da to ne valja i slusam svakodnevno .. ali kad stegne` nema druge

  5. #35
    Junior Member Biby avatar
    Datum registracije
    14.01.2006
    Lokacija
    Ljubljana
    Poruke
    10

    Podrazumevano Re: Kada imate problem..

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    ... da li porazgovarate sa nekim o njemu ili se zatvorite u sebe? Koliko vam je potrebno samopouzdanja da bi sa nekim popricali?

    sve zavisi...uglavnom pokusam da se ispricam sa osobom kojom verujem,....inace znam i da se zatvorim u sebe
    ista sam ti ja
    *SRCE-GORI, DUŠA-BOLI, SUZE-TEKU, RANE-PEKU.*

  6. #36
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    pa sve zavisi kakav je problem ali porazgovaram uvek sa nekim nikada se ne zatvaram u sebe,pa èemu služe prijatelji Bože moj
    tiha voda breg roni

  7. #37
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Volio bih kada bih mogao negde da se dobro ispraznm i sve izbacim iz sebe . Sticem utisak da me sve to previse sputava i gusi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #38
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Pa èemu služe prijatelji rekoh veæ, pa èak i ovaj forum služi da se malo rasteretimo svakidašnjice i malo otplovimo od problema i naæe se neki prijatelj ovde
    tiha voda breg roni

  9. #39
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Na forumu ipak postoji neki kodeks ponasanja kojeg se svi trebamo pridrzavati . U jakom emotivnom praznjenju svasta je moguce , pa cak i neke nekontrolisane reakcije koje bi se sa svim tim kosile .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #40
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Na forumu ipak postoji neki kodeks ponasanja kojeg se svi trebamo pridrzavati . U jakom emotivnom praznjenju svasta je moguce , pa cak i neke nekontrolisane reakcije koje bi se sa svim tim kosile .
    Ja sam redovan èlan na nekoliko foruma i veruj mi da nikome ne smeta ako se neko emotivno isprazni, neæeš verovti koliko su ljudi puni razumevanja, svi smo mi bez obzira gde se nalazimo slièni, zato se nalazimo ovde, ne treba se skrivati iza nekih kodeksa.Kodeks ponašanja na forumu je stvar kulture pojedinca i na to se može uticati jedino brisanjem posta, mada sam ja za to da svako dobije šansu pa neka mu je na èast ako je ne iskoristi.
    tiha voda breg roni

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •