Strana 5 od 15 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 146

Tema: Kada imate problem..

  1. #41
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Forum smatram jednom vrstom zabave i razbibrige . Mogu ti reci da se cesto puta lepo relaksiram pisuci po forumu .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #42
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    e pa to je to, lepo se oseæaš okružen prijateljima koji te razumeju, jer ste nešto podelili makar i vreme provedeno ovde
    tiha voda breg roni

  3. #43
    Junior Member Leonela avatar
    Datum registracije
    14.10.2006
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Obicno podelim problem sa dragim ljudima u koje imam poverenja. Najcesce ne mogu da zadrzavam problem u sebi i to zaista retko kada radim. Navikla sam da je puno ljudi oko mene sa kojima delim tajne.

  4. #44
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    navikao sam da poèistim za sobom
    tiha voda breg roni

  5. #45
    Senior Member ŠVRÆO avatar
    Datum registracije
    28.09.2005
    Lokacija
    NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
    Poruke
    703

    Podrazumevano

    Nastojim sama da se izborim a i ako ga nekom pricam,vise volim nekome koga nepoznajem dobro nego da sjedem snekoim i da mu pricam,imam ih i previse i ako kazem nekome od takozvanih prijatelja koji su uz mene to mi se poslije obije o glavu,mislim da je pametnije cutati jer danas nema iskrenog i pravog prijatelja,ljudi moji svjet se izopacio,imam par osoba koje tako reci i nepoznajem al mi lakse sa njima pricati nego sa nekim koga poznajem godinam,mozda grijesim al tako mislim
    Ono sto me neubije,to me ojaca.....

  6. #46
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    ne volim se jadati drugima u stvari smatram da svi oni imaju isuvise i svojih problema da bih ih ja sad jos opterecivala sa svojim ali sto se slusanja ticeee uvekkk sam na mestu i volim da slusam i po mogucnosti dam i poneki savet
    u sustini vecinu stvari zadrzavam za sebe...jbg znam da ne valja aliii....nekada je to lose a nekada i bolje...hmhmhmhm

  7. #47
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ne volim ni ja , ali kad me jako pritisne , lakse mi je to podeliti sa dobrim prijateljem - prijateljicom .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #48
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    ponekad da al ponekad sam i protiv toga u sustini to mi se vrlo retko desava ne znam zasto ali ne otvaram srce i dusu tako lako...znam da to ne vaja aliiiii.....

  9. #49
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mnogo toga ipak nosim u sebi i zato sam poceo pucati tamo gde sam najtanji .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #50
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    cika Borafe pa to je problemmmm....sto se tako na kraju zavrsi i svi to znamo a opettttt.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •