Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 45

Tema: Najtajnovitije sexualne mastarije zena

  1. #1
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano G-tacka

    Kad smo vec kod ugrozenog covjecanstva, koliko je ugrozenih brakova, relacija, samo iz razloga sto nisu u stanju u svojoj seksualnosti nastimati svoje satove na isto vrijeme.
    Zena, djevojka je u stanju da se mjesecima, godinama pomiri s tim da glumi orgazam. Jer ako prizna, ispast' ce da je ona hladna i nesposobna. Ako prizna, on ce traziti drugu zenu koju je u stanju zadovoljiti jer mu to hrani njegov uvijek gladni ego.
    Zasto je njoj najcesce lakse zvocati i prigovarati za gluposti... nego svom partneru jednostavno reci da se on treba sjetiti da i ona ima erekciju, tj. da ona ima klitoris a osim klitorisa jos jedan izvor zadovoljstva, naime famoznu tacku G.
    Neka mu kaze da njen genitalni sat postavlja klitoris na podne, na 12.00 sati i da se najznacajniji put njene seksualnosti krece izmedju 11.00 i 13.00 sati.
    I da nije istina da postoji samo vaginalni orgazam, jer citav splet nerava povezan je sa tackom G.
    Ali da ne nagadjamo, ako ovaj puta zensko tijelo posmatramo kao zgradu, tacku G ce lako naci cim udje na prvi sprat, prozor u dnu.
    Vulkani mogu biti svuda oko nas ali lavina moze uci samo ako joj se otvori prozor.
    Kada bi imale sa svojim partnerom zadovoljavajuci seks, sve te sitnice o kojima djevojke, zene neprestano toroce, vjerovatno ne bi ni primjetile.

    Kazu....
    "Nalazi se u unutrasnjosti vagine. Najnovija ginekoloska istrazivanja tvrde da se na oko pola centimetra dubine u vasoj vagini
    nalazi tzv. G-tacka.
    Moguce ju je napipati, velicine je kovanice i izbocena je poput malog brezuljka. Stimuliranjem G-tacke postize se jaci orgazam.
    G-tacka velika je kao pilula i hrapava poput oraha
    .."

    http://www.erotika.co.yu/e_forever/dodir/dodir03/

    http://www.erotika.co.yu/e_forever/dodir/dodir26/


    Sad je meni jasno zasto kazu cesto odoh ja tucat' ili tuc'o sam.. vjerovatno misle na orahe. :P

  2. #2
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Sta je ovo.. pa niko ne reaguje, ili treba da sacekamo dok pojedini
    G-tacku prvo otkriju. :P

  3. #3
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano Re: G-tacka

    Citirati Originalno postavljeno od Srna


    Sad je meni jasno zasto kazu cesto odoh ja tucat' ili tuc'o sam.. vjerovatno misle na orahe. :P


    Citirati Originalno postavljeno od Srna
    Sta je ovo.. pa niko ne reaguje, ili treba da sacekamo dok pojedini
    G-tacku prvo otkriju. :P
    traze jos uvek G-tacku

    isto kao i ja.. videla sam topic jos u petak ali sam sebi trazila G-tacku i na kraju posle tolike pretraznje nisam sigurna da li sam je nasla.. hehehe
    zato imam oraha pa cu i ja poceti da tucam..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #4
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    [00:21] <plavi> cek da se obrisem
    [00:21] <slatkisica> hahhaha
    [00:21] <maca> ako se sad opet zabavim sa tom tackom, gde ce mi noc opet proci
    [00:21] <slatkisica> sta si jeo batak ?
    [00:21] <slatkisica> hahaha
    [00:21] <Srna> eto cuperak
    [00:22] <Srna> http://www.yucafe.com/forum/viewtopic.php?t=1827
    [00:22] <plavi> lizo malo
    [00:22] <G-tacka> eno ti je
    [00:22] <maca> trazio batak moju tacku G
    [00:22] <G-tacka>
    [00:22] <slatkisica> hAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhA hAhAhAhAhA!!
    [00:22] <G-tacka> hahahhhahahahahah
    [00:22] <G-tacka> hahaaha
    [00:22] <G-tacka> )

    ovo ovde taman ... trazimo vec par dana tu tacku ali se slomismo ... a nje nema ...

  5. #5
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    [00:21]
    ovo ovde taman ... trazimo vec par dana tu tacku ali se slomismo ... a nje nema ...
    uh cuti.. meni se i baterije istrosile a i prsti istanjili a G tacku jos nisam nasla...
    cak sam i na msn stavila nick "Ludica - Trazim G-tacku.. ne ometaj!" da me nicko ne ometa...

    haa, jest zajebana neka tacka...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #6
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    e thx za info....
    a de je G Tacka kod muskaraca???
    hehehe....
    e da vam pomognem naci??ß
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  7. #7
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    vama su G tacke svuda :P

  8. #8
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrapche
    vama su G tacke svuda :P
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  9. #9
    Senior Member AmeLa_DE avatar
    Datum registracije
    23.09.2004
    Poruke
    761

    Podrazumevano

    hehe pa jes samo vas pipni vec se dize hehehe

  10. #10
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Dakle, autori tvrde da se muškarèeva G-taèka nalazi na prostati. Ova žlezda se može pronaæi ako se dobro nauljen, i po moguænosti zaštiæen kondomom, prst stavi u muškarèev anus. Kada se pronaðe grudvica velièine oraha, pronašli ste prostatu. Pritisci o nju ili trljanje dovode do izuzetnog užitka kod veæine muškaraca.

    Meðutim, istraživanja su pokazala da veæina muškaraca poseduje vrlo negativan stav prema dodirivanju anusa, tako da èitava ideja trljanja njihovog vruæeg mesta pada na žene teže no što mogu podneti.

    Ipak, želi li žena pružiti muškarcu jednako izvanredano zadovoljstvo kakvo on pruža njoj, tada je stimulacija njegove prostate ono što ona sigurno želi da nauèi. Kako to podruèje poseduje mnogo živèanih završetaka, muškarac se vrlo lako uzbudi što najèešæe dovodi do snažnog orgazma. Oèigledno je to izvanredan naèin da se muškarac postavi u raspoloženje potpune seksulne prijemèivosti, što mnogi nalaze krajnje opuštajuæim i strasnim.



    Et muska G- Tacka
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •