Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 87

Tema: Prvi seks - Najčešća pitanja koja muče cure...

  1. #41
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Hip Hop Candy
    Momci u mom odeljenju koji imaju 19god. su se vec sa pola gradom...jer onda su bajagi "cool"!
    U cijim ocima su cool ? Jel im to curice zavide , i na cemu ? Pitajte ih sa kojima su to skinuli "mrak" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #42
    Senior Member bubica_3 avatar
    Datum registracije
    03.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.498

    Podrazumevano Re: Tako je .

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Citirati Originalno postavljeno od bubica_3
    iskreno receno ja ne mogu da kazem kad treba a kad ne treba
    jer sa svojih toliko i toliko godina sam jos uvek nevina i ne zurim nigde ma samo polako to cu uraditi onda kada budem mislila da treba i kad budem nasla pravu osobu za to
    Sa toliko i toliko godina nemozes drugacije ni da razmisljas , ali kad se to sabere , sta onda biva ?
    pa biva to da sam nasla pravu osobbu i da cu to sa njim uraditi
    Bice nam dobro svremena na vreme
    al samo nemoj da se zaljubis u mene
    ne mesaj ljubav ljubav nema nista s tim
    ja samo zelim dobro da se zabavim

  3. #43
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ma ko to ima pravo da se mesa u tvoj izbor ? Sve ovo nam je samo dobra zabava , a zivot ide dalje . Srecno .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #44
    Hip Hop Candy
    Guest

    Podrazumevano

    Oni izmecu njih, taj koji prvi jednu curu... taj je kod njih pravi "Playa", ada ono ko mala djeca!? Ko prvi uradi sta drugi nisu taj je pobjednik...

  5. #45
    Senior Member bubica_3 avatar
    Datum registracije
    03.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.498

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Ma ko to ima pravo da se mesa u tvoj izbor ? Sve ovo nam je samo dobra zabava , a zivot ide dalje . Srecno .
    ma naravno nema prava niko
    jel nece oni s njim nego ja
    Bice nam dobro svremena na vreme
    al samo nemoj da se zaljubis u mene
    ne mesaj ljubav ljubav nema nista s tim
    ja samo zelim dobro da se zabavim

  6. #46
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    ja mislim da svako treba da odluci za sebe,kad je spreman za sex....godine nisu bas toliko ni vazne....ako se osoba oseca zrela za sexualne odnose onda je to ok........

    ali ja kad vidim devojka sto sa 14god. zatrudne....meni se povraca...zato sto ne kapiram kako mogu da misle da su zrele za sex...kad su glupe ko tuc......i ne znaju da se stite kako treba...da nebi zatrudnele........sex = odgovornost....

    ja mislim da je za devojke pogotovo taj prvi put kao nesto specialno...i da treba to da urade sa osobom koju vole.....ili sa osobom za koju misle da je vole u tom trenutku.......posto je taj prvi put kao ne zaboravan......

    heheeeee, sto se tice mene,ja kad bi mogla zaboravila bi ga.......

  7. #47
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    O takvoj vrsti odluke , stvarno treba dobro razmisliti . Muskom rodu je sto se toga tice puno lakse , dok kod zenskog roda to je malo kompleksnije pitanje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #48
    Guest

    Podrazumevano

    Pa nije kod svih zena..znam jednu koja je na moru skinula djanu sa nekim dz likom koga je znala samo dva dana cisto da se ne bi po gradu u kome zivimo pricalo o tome kako je ona zaboga spavala sa tim i tim ili da se taj neko ne bi hvalio po gradu kako joj je skinuo mrak..ovako je navodno bolje jer tog lika vise nikad nece videti..e pa ako je kod zena kompleksnije onda sam ja marija magdalena

  9. #49
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Podati se neznancu , posle samo par sati poznanstva ?? Na ovo nemam komentar , pogotovu , sto joj je to bio prvi put . Mnoge zenske svoju nevinost smatraju svojom svetinjom , a odluku da sa nekim to urade donose onda kada nekoga zavole dovoljno jako .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #50
    Guest

    Podrazumevano

    E pa to je bilo u vreme moje keve...sad nije tako..mali broj devojaka misli da je to nesto posebno i trudi se da na takav nacin i dozivi prvi odnos ali vecina je posandrcala

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •