Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: Hocu nick al zauzet je...

  1. #1

    Podrazumevano Hocu nick al zauzet je...

    Svaki dan sve vise i vise clanova na Forumu, sto bi se reklo da je relativno dobro i ako mi tezimo za jos vecim uspehom. 90% ljudi koji se registruju na nasem Forumu nazalost nisu uopste aktivni. Kad bi znao zasto se uopste registruju kad ne zele da se druze s nama. Zbog toliko mnogo registrovanih clanova, dosta dobrih nickova su vec zauzeti. Mozda bas neko od vas ko ovo sad procita nije mogo da registruje bas onaj nick koji je zeleo da koristi na nasem Forumu. Zato cu svakom clanu koji je aktivan na Forumu i koji zeli neki drugi nick a koji je trenutno zauzet sa 0 posts, zasigurno dati zeljeni nick onom clanu koji je zaista aktivan na Forumu.

    Nadam se da ste skontali moju poruku.

    Mafija
    Administrator

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    aham : ) i te kako sam te skontao amfijo hehe

    ja sam razmisljao da mi promenish nick al mrzi me svi znaju ko je dadi : ) tako da mi je skroz opusteno : )

    mozda si mogo da mi promenis u Sky Joker al ne znam eheh neka ga dadi za sad : )
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    Moj nick ne menjajjjj Mafijooo
    Volim vas bweeeee! :P

  4. #4
    Senior Member jagodica avatar
    Datum registracije
    04.10.2004
    Poruke
    3.697

    Podrazumevano

    hohoh ni ja moj seko haha

  5. #5
    Senior Member Da_BoSS avatar
    Datum registracije
    02.10.2004
    Lokacija
    up in tha sky
    Poruke
    419

    Podrazumevano

    Mafija mozes imati moj nick sam_sa_samim_sobom dajem ga u dobrotvorne svrhe samcima
    Ponovo na sceni

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    25.06.2007
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    moj nick ne moze iako spadam u ovu grupu "neaktivnih" clanova :P
    koga budem video da koristi moj nick tuzicu ga za povredu autorskih prava
    BTW ne znaci da su svi koji imaju malo postova neaktivni. bar ne u smislu citanja foruma ako ne i pisanja po njemu. ja sam recimo reagovao kad sam video neku gresku na sajtu i trazio da se ispravi. vidim da je ispravljena sto znaci da se vodi racuna o urednosti i to je za pohvalu. ta moja pomoc je samo obicna sitnica, ali kada bi 500 clanova doprinelo po jednu sitnicu, onda bi i sam forum i sajt bili daleko bolji. mada, bez obzira na to, yucafe je jedan od rethih sajtova na nasim prostorima koji zaista vrede i svakako treba pomoci u svemu da bar ostane na tom nivou ako ne i da bude jos bolji.

    I na kraju da obrazlozim tu svoju "neaktivnost". pored standardnih zivotnih obaveza i posla kojim se bavim, na internetu sam clan jednog foruma, uredjujem svoj sajt, ponekad igram neku igru, a redovno 1-2 MMORPG koje obozavam. tako da je sve to zaista tesko spakovati u par slobodnih sati dnevno.

    pozdrav

  7. #7

    Podrazumevano

    @gile80 Ti si u grupu "Registered Users" u toj grupi dolazu svi clanove koj se registruju na nasem forumu. Imas Rank "Junior Member" koj se menja cim imas vise postova. Grupu "Neaktivnih Clanova" ili tako nesto uopste nemamo.

    Sto se tice kvaliteta foruma i site-a naravno da bi mogao jos bolji biit ako bi se ljudi javili naprimer kad pronadju neke podatke na stranici koje nisu tacne. Sto se toga tice si 100% upravo ali eto tesko da ljudi reaguju na to zato sto su ljeni i reaguju samo kad im nesto treba/fali. Hvala bogu da nisu svi takvi ali mnogo njih su ipak takva.

  8. #8
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gile80 Pogledati poruku
    moj nick ne moze iako spadam u ovu grupu "neaktivnih" clanova :P
    koga budem video da koristi moj nick tuzicu ga za povredu autorskih prava
    BTW ne znaci da su svi koji imaju malo postova neaktivni. bar ne u smislu citanja foruma ako ne i pisanja po njemu. ja sam recimo reagovao kad sam video neku gresku na sajtu i trazio da se ispravi. vidim da je ispravljena sto znaci da se vodi racuna o urednosti i to je za pohvalu. ta moja pomoc je samo obicna sitnica, ali kada bi 500 clanova doprinelo po jednu sitnicu, onda bi i sam forum i sajt bili daleko bolji. mada, bez obzira na to, yucafe je jedan od rethih sajtova na nasim prostorima koji zaista vrede i svakako treba pomoci u svemu da bar ostane na tom nivou ako ne i da bude jos bolji.

    I na kraju da obrazlozim tu svoju "neaktivnost". pored standardnih zivotnih obaveza i posla kojim se bavim, na internetu sam clan jednog foruma, uredjujem svoj sajt, ponekad igram neku igru, a redovno 1-2 MMORPG koje obozavam. tako da je sve to zaista tesko spakovati u par slobodnih sati dnevno.

    pozdrav
    Prvenstveno pozdrav za tebe!


    Dobro @gile80..moze biti da si previse zauzet il sta vec ali nista nije tesko spakovati u 24h ako nesto hoces ili zelis!

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    25.06.2007
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    @gile80
    Sto se tice kvaliteta foruma i site-a naravno da bi mogao jos bolji biit ako bi se ljudi javili naprimer kad pronadju neke podatke na stranici koje nisu tacne. Sto se toga tice si 100% upravo ali eto tesko da ljudi reaguju na to zato sto su ljeni i reaguju samo kad im nesto treba/fali. Hvala bogu da nisu svi takvi ali mnogo njih su ipak takva.
    Sto se tice nicka mafijo, zezam se. zato sam i stavio :P na kraju, a i procitao sam da se misli na ljude koji imaju 0 postova, tj. koji su se samo registrovali a nikada nisu napisali nista

    sto se ovog drugog dela tice to mi je vrlo dobro poznato. moderisanjem se bavim duze vremena, i vrlo dobro znam kolko ljudi ima koji dodju samo da izvuku neku svoju korist. pogotovo kada je recimo rec o muzickim zeljama ,sto sam primetio i vi imate takvu temu. I sam sam imao prilike da uredjujem jednu takvu sekciju na jednom forumu i bilo je dosta ljudi cijih je 90% bilo samo u okviru te teme, a bilo je i toliko bezobraznih koji su ti s punim pravom trazili drugu pesmu bez da napisu jedno bedno hvala za prethodnu.

    nazalost na bilo kom forumu na kojem sam bio, pravi forumasi se mogu nabrojati na prste od hiljada i hiljada registrovanih korisnika. ako neko smatra pravim forumasem nekoga ko ima 10000 postova, taj za mene apsolutno gresi. jer postoji i tip forumasa kojima je stalo da imaju najvise postova na forumu kako bi postali neki omiljeni i cenjeni clanovi foruma, a sto je od tih 10000 poruka 9000 spam, to nikom nista. konkretno mislim na recimo forumske igre tipa kaladont i slicno. nemam nista ni protiv tih sekcija, ali ih mnogi zloupotrebljavaju. meni je iskreno draze da procitam necijih 10 kvalitetnih postova, nego necijih 1000 "kaladonata"

    @nepoznatamrki ne bih se slozio sa tobom. ne znam da li si vodila neki sajt ili bila moderator na nekom forumu. ako mislis da se ozbiljno posvetis necemu mora bar sat-dva dnevno da ulozis na to, pa onda neke stalne zivotne obaveze, pa ako si gejmer ko ja, onda ti ode bar jos 2 sata na igranje, a jos uz to da citas nekoliko foruma i pises po istim. i dalje smatram da je to vrlo tesko uklopiti u jedan radni dan

  10. #10
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Smile

    Dobro Gile ..pokusat cu da te razumem! (nisam moderator ali se druzim s ljudima sa ovog sajta)

    Sto se nicka tice ako se nekome dopada poklonicu mu pola nicka

    Ostajem pri svome misljenju,nemoj pogresno da shvatis ali primera radi mogao bi da igras 1 i po i pola h napises neki post ali sve ima svoj prioritet, naravno i ja sam od osoba koje ne rade nesto povrsno tako da mogu shvatit ako se zalozis za nesto da hoces da je kvalitetno i kompletno u svakom smislu!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •