Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Horoskop kako muskarca osvojiti?

  1. #1
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano Horoskop kako muskarca osvojiti?

    Horoskop kako ga osvojiti?


    Svidja ti se, privlači te, možda si već i zaljubljena u njega? Otkrij kad je rođen, zatim mu se približi i osvoji ga, ali onako kako to odgovara baš njemu i njegovom horoskopskom znaku...



    Svidjeti se Ovnu
    Ima osmijeh lovca koji čeka plijen. Po prirodi je vođa, voli borbu i takmičenje. Odlučan je i hrabar, neumorno ide naprijed. Duhovit, optimističan, voli život i zna kako da ga zavole oni koji ga okružuju. Odan i velikodušan, on će se boriti za tebe. Umjeren egocentrik, on vjeruje da se Zemlja okreće radi njega i oko njega. Vrlo je ponosan i sujetan, vrlo loše podnosi ljubavne udarce.
    Nemoj mu se udvarati. Ovan je borac koji želi “sam da osvoji svoj cilj”.
    Posveti malo više pažnje izgledu. Budi malo divlja ako treba. Naravno, uvijek privlačna.

    Svidjeti se Biku
    Muževan, nježan i senzualan, Bik uživa u životu kao sladokusac u poslastičarnici. Uredan, vrijedan, on gradi sporo, ali sigurno. Pošto je i iskren, na njega uvijek možeš da računaš. Strpljiv, ljubazan i pažljiv on će se rastrgnuti samo da udovolji onima koje voli. Njegov smisao za štednju ponekad se graniči sa škrtošću. Svoju potrebu za posjedovanjem prenosi i na osjećaje i odnose s drugima. Sumnjičav je i lako se naljuti bez pravog razloga. Budi spontana, iskrena i prirodna. On mrzi prenemaganja. Izbjegavaj dijete za mršavljanje. Bikovi vole vitke devojke, ali ne i vješalice. Budi pouzdana i vjerna. Nauci da kuhaš: on voli da jede, ali ne bilo šta. Budi nježna i osjećajna.

    Svidjeti se Blizancu
    Živahna je duha, blistave inteligencije i ima vrlo razvijen smisao za komunikacije. Šarmantan je i duhovit, ljubazan je i pristojan. On dugo čuva mladalački duh. Radoznao je i doslovce žedan novih spoznaja.
    Nekad se ponaša poput razmaženog djeteta. Iznenada mijenja raspoloženja i tada pokazuje vrlo ružne karakterne crte. Nestalan je i njegovi su osjećaji uglavnom površni. Laskavac je, egocentričan i poprilično narcisoidan. Kad naide na prepreku, teško će je savladati. Učini da ti se divi, najprije intelektualno. Budi nepredvidljiva, drukčija, neočekivana. Imaj stila.

    Svidjeti se Raku
    Neumoran je radnik, ne strahuje od umora. Njegova mašta lako će ga odvesti u zemlju čuda, naravno, s tobom. Iskren je i ne skriva svoje najdublje osjećaje. Ljubazan je i ima osjećaj pripadnosti. Novac mu curi kroz prste.
    Stalno je nezadovoljan. Teško podnosi sopstvene greške. Popriličan je pesimista i nedostaje mu samopouzdanje. Lakovjeran je. Priznaj mu da bi jednog dana voljela da imaš djecu. Nasmij ga. Imaj strpljenja da ga slušaš i vjeruj u njegova maštanja. Pruži mu dokaz svoje vjernosti, šarmantno i misteriozno. Budi uvijek na njegovoj strani. Budi njegova najbolja prijateljica.

    Svidjeti se Lavu
    Ponosan i istrajan, rođen je da uspije. Spreman je da podnese velike žrtve za one koje voli. Strastven je i veliki ljubavnik. On daje bez ostatka. Odvažan je i samouvjeren, ne zna za sumnju ili strah. Njegov ponos nema granica, nekada se čak graniči sa sujetom. Razdražljiv, ponekad i vrlo ranjiv. Umire od straha pred starošću i nemoći. Teško priznaje svoje greške i ne podnosi tuđe nepovjerenje. Imaj povjerenja u njega i dopusti mu da se tobom ponosi.
    Cijeni njegovo društvo i pokaži koliko mu se diviš. Nemoj mu pasti u zagrljaj ni prelako ni prebrzo. Budi koketna, njegovana i vrlo ženstvena. On obožava zgodne i elegantne cure. Nemoj slučajno da raniš njegovu veliku samouvjerenost.

    Svidjeti se Djevici
    Znatiželjan i inteligentan, zanimaju ga hiljade različitih stvari. Organizovan je i temeljan, želi dobro da napravi ono što radi. Hrabar je, slijedi svoje ideje i uvjerenja. Perfekcionista je, ništa ne prepušta slučaju. Sentimentalan je, ne voli da povrijedi onoga koga voli. Smisao i potreba za kritičnim odnosima nekada ga uvuku u ogovaranja. Nekad je previše odgovoran. Strah od patnje koči ga u ljubavnim vezama. Vrlo lako vodi dvostruki sentimentalni život. Draže mu je ostati u udobnom domu nego da izlazi i da se provodi. Pokaži osjećaj za detalje, svoju inteligenciju i strpljenje. Zadobij njegovo povjerenje, što nije mala stvar. Budi ljupka, diskretna i profinjena: on mrzi vulgarnost.

    Svidjeti se Vagi
    Izuzetno je šarmantan i nježan, pravi sklad nježnosti i ljepote. Vrlo je taktičan, ljubazan i lako sklapa poznanstva. Obožava umjetnost. Saosjeća sa slabijima i osobama u nevolji. Ima nepobjediv smisao za pravdu. Teško donosi odluke. Nekad se uistinu izmuči, ali izmuči i druge. Tvrdoglav je i voli da se posvađa. Nije baš vijeran, nikad ne osjeća grižu savjesti. Nedostaje mu hrabrost i istrajnost. Ponekad se boji čak i svoje sjene.. Pričaj mu o ljubavi, glavnoj misli koja ga zaokuplja. Budi nježna, ženstvena i pomalo tajnovita. Bori se za važne stvari, pridružiće ti se. Moraš da znaš jasno da mu pokažeš ono što želiš. Razvijaj smisao za kuhanje, on cijeni ukusne zalogaje.

    Svidjeti se Škorpiji
    Inteligencija i sposobnost brzog shvatanja. Ima strastven i buran temperament. Odlikuje ga magnetska privlačnost. Ima veliku sposobnost koncentracije i voli da radi. Hrabar je i hladnokrvan. Ima smisao za vrijednosti i predaje se velikim ciljevima. Njegova agresivnost ponekad može da se pretvori u nasilje. Zna da pogodi protivnika u slabu tačku. Kako bi dominirao nad onima koje voli, natjeraće ih da pate. U tome je pravi umjetnik. Ima napade tvrdoglavosti. Nemoj prebrzo da mu pokažeš da ti se sviđa. Prihvati igru ljubavi i rata. Za njega je to povezano. Ne laži ga jer će laž da otkrije kao pravi radar.

    Svidjeti se Strijelcu
    Sretan je, vjeruje u svoju sretnu zvijezdu i uvijek postigne cilj. Energičan je borac i voli akciju i avanturu. Ne boji se da pokaže šta mu je na srcu. Pošten je i odan, ne oklijeva da stane na stranu slabijih. Privlači simpatije i ima puno prijatelja. Rado će iskriviti istinu. Njegove riječi imaju kratak rok upotrabe, ne održi bas uvijek obećanje. Nezavisan je i teško ostaje na jednom mjestu. Može istovremeno da voli više djevojaka. Vrlo je britkog jezika i teško priznaje svoju krivicu. Impresioniraj ga izgledom ili odjećom. Pokazi da si odlučna, jaka i sigurna. Pokazi da mu se diviš.

    Svidjeti se Jarcu
    Vjeruje u svoju sretnu zvijezdu i uvijek postigne cilj. Energičan je borac i voli akciju i avanturu. Veoma je tih ali kad ga neko iznervira burno reaguje I zna ugristi za srce. Nezavisan je i tesko ostaje sa jednom djevojkom.
    Posveti malo više pažnje izgledu, budi uvijek privlačna I sređena. Jako cijeni ugledne djevojke, pa će mu jako značiti I profesija kojom se bavite.
    Budi koketna, njegovana i vrlo ženstvena. On obožava zgodne i elegantne cure. Nemoj slučajno da raniš njegovu veliku samouvjerenost.

    Svidjeti se Vodoliji
    Originalan je i nije konformista, voli novotarije, u tome čak pretjeruje. Darežljiv je i okrenut drugima, više misli o osobama koje ga okružuju nego o sebi. Voli s drugima da podijeli dobro i to mu donosi brojne simpatije i prijatelje. Slobodan je i napredan, lako se prilagođava. Posebno je talentovan za nova poznanstva i međuljudske odnose. Teško dovrši ono što počne, više ga zanima način kako nešto da postigne nego sam cilj. Utopista je, nema razvijen smisao za realnost. Uvijek je spreman na šalu, ponekad zbog toga ostavi loš utisak. Budi mu više prijateljica nego “strasna ljubavnica”. Izbjegavaj formalnosti i obaveze. Dokaži svoje strpljenje i toleranciju. Pokaži da si puna razumjevanja.

    Svidjeti se Ribi
    Ima intuiciju poput radara, nemoguće mu je bilo šta sakriti. Neodoljivo je šarmantan, a oko toga uopšte ne mora da se trudi. Energičan je, ali nježan i odlučan. Rado se prilagođava. Vrlo je gostoljubiv. Često zaboravi šta je zapravo htio. Ako se zaljubi, ponaša se kao ljepak. Tu nema lijeka, to je njegov stil. Naivan je i lakovjeran, kao dijete. Sumnjičav je, ponekad i osvetoljubiv, samo zato jer je pomalo nesiguran u sebe. Budi senzualna i tajanstvena, on voli misteriju. Pokaži da si energična. Učini nešto da ti se divi. Kupi mu igricu za kompjuter. Ugodi mu, neka se osjeća opušteno dok je s tobom. Budi ljupka i ženstvena.

  2. #2
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    hahahahahahaaa srna gdje ovo nadje svaka cast.......bas si potrefila u slovo sto bi se reklo.....hahahaahaha...eee muskarci pa recite da nije ovo istina.....hhahaahaaaahahahahahah
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #3
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    hahahahahahaaa srna gdje ovo nadje svaka cast.......bas si potrefila u slovo sto bi se reklo.....hahahaahaha...eee muskarci pa recite da nije ovo istina.....hhahaahaaaahahahahahah
    Nezgodna nije poenta u tome gdje sam nasla i jesam li potrefila. A muskarci ce reagovati na tvoje pitanje ukoliko budes reagovala u skladu ove teme odnosno postavljenog teksta.
    Primjera radi,
    - jesi li vec imala priliku da se zagledas u nekog muskarca pod tim ili onim znakom i koje je tvoje iskustvo sa njim.
    Mozda si imala vise njih, naravno da si imala kao i svaka osoba, zato pokusaj podijeliti sa nama svoje iskustvo sa jednim ili vise tipova pod jednim od gore navedenih horoskopskih znakova.

    U tome je poenta malena.

    Pa izvoli, podijeli sa nama, napisi nesto o tome, jer iz tvoje nasmijane reakcije iznad sam zakljucila da si imala itekako iskustvo.

  4. #4
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Evo ja cu dati svoje misljenje.

    Moj dragi je pod horoskopskim znakom Lav.

    Svidjeti se Lavu
    Ponosan i istrajan, rođen je da uspije. Spreman je da podnese velike žrtve za one koje voli. Strastven je i veliki ljubavnik. On daje bez ostatka. Odvažan je i samouvjeren, ne zna za sumnju ili strah. Njegov ponos nema granica, nekada se čak graniči sa sujetom. Razdražljiv, ponekad i vrlo ranjiv. Umire od straha pred starošću i nemoći. Teško priznaje svoje greške i ne podnosi tuđe nepovjerenje. Imaj povjerenja u njega i dopusti mu da se tobom ponosi.
    Cijeni njegovo društvo i pokaži koliko mu se diviš. Nemoj mu pasti u zagrljaj ni prelako ni prebrzo. Budi koketna, njegovana i vrlo ženstvena. On obožava zgodne i elegantne cure. Nemoj slučajno da raniš njegovu veliku samouvjerenost.


    Iskreno vam izjavljujem da je veci dio opisa o Lavu iznad, nasla mjesto kod mog Ganceta sem:
    "Umire od straha pred starošću i nemoći." Jos je mlad da bi o tome razmisljao jer je u godinama u kojim razmislja o svom buducem partneru, svom zivotnom saputniku i formiranje porodice.
    Sledeca je: "Teško priznaje svoje greške" Naprotiv, moj Gance je iskren i nije mu tesko priznati svoju gresku. Do sada je tako, ako se godinama poslije ne izmjeni..

    Zelim jos dve osobine iz opisa u ovoj recenici dodati: "iskrene i inteligentne, zgodne i elegantne cure[/B]" Za mog Ganceta su te dve dodatne osobine vrlo bitne kod djevojke. Slazem se sa njim, jer lakse je komunicirati sa njemu slicnim, naime iskrenim i inteligentnim osobama ako si licno takav.

    Ja licno sam pod znakom Skorpije te iz licnog iskustva sa mojim Lavom smijem pred vama da se izjasnim da se do sada ova Skorpija i Lav odlicno upopunjavaju, dopunjavaju i zdravo relaciju odrzavaju.
    Da dodam odma i znak Skorpije pa da me lakse skontate.

    Škorpion (odnosno Škorpionka)
    Kada je seks u pitanju...ako niste spremni dati sve od sebe, pa i dušu, bježite od Škorpionke. To je onaj tip s kojim ćete se posvađati, možda i potući, plakati, a potom leći u krevet i u njemu umrijeti od gnjavaže i tzv. strasti...
    U krevetu, pak, inicijativu prepustite njoj jer ste ionako došli umrijeti. Uzbuđuju ju dramatične situacije, a ukoliko ste mekušci, nemate šanse. Nemate vi njoj što pričati jer ukoliko vas ona želi, već vas je uzela. Budite pažljivi u što se upuštate. U nekim najpovoljnijim okolnostima, pazite da ne skončate u njenom strastvenom zagrljaju.



    Ne mora da znaci da je sve ijedna rijec u opisu Lava iznad prepoznatljiva kod svih muskaraca pod tim znakom, ovisno od godina starosti, ali u sustini mislim da je veci dio opisa Lava itekako prepoznatljiv.
    To je samo moja tvrdnja.

    Toliko od Srne

    Ocekujem da se i ostali forumasi izjasne.
    Izmenio/la Srna; 19.10.2008 u 22:07.

  5. #5
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku

    Ja licno sam pod znakom Skorpije te iz licnog iskustva sa mojim Lavom smijem pred vama da se izjasnim da se do sada ova Skorpija i Lav odlicno upopunjavaju, dopunjavaju i zdravo relaciju odrzavaju.

    Ja bih samo da dodam u vezi kume i kuma...
    Ocigledno da se ova dva znaka idealno slazu sto se i vidi...
    Sto se kume tice ona je osoba sa puno takta,inteligencije i osobinom koja je krasi...uvek svoje misljenje iznese javno i direktno u oci sto bi se reklo "sto na um,to na drum"....Naravno da je moj kum kao Lav koliko ga poznajem osoba bas kako ga je kuma opisala samo bih jos dodao da je skoro nepogresiv u proceni osoba,ne voli traceve,ima svoj cilj i zna nacin kako da ga ostvari...jednostavno jedno drugo dopunjuju i verujem da ce tako biti i dalje..
    Sta vise reci,kada je kuma to do perfekcije opisala...
    Izmenio/la Srna; 19.10.2008 u 23:30.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  6. #6
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Svidjeti se Strijelcu
    Sretan je, vjeruje u svoju sretnu zvijezdu i uvijek postigne cilj. Energičan je borac i voli akciju i avanturu. Ne boji se da pokaže šta mu je na srcu. Pošten je i odan, ne oklijeva da stane na stranu slabijih. Privlači simpatije i ima puno prijatelja. Rado će iskriviti istinu. Njegove riječi imaju kratak rok upotrabe, ne održi bas uvijek obećanje. Nezavisan je i teško ostaje na jednom mjestu. Može istovremeno da voli više djevojaka. Vrlo je britkog jezika i teško priznaje svoju krivicu. Impresioniraj ga izgledom ili odjećom. Pokazi da si odlučna, jaka i sigurna. Pokazi da mu se diviš.

    Mislim da ovo nije tipicno za Strelca,bar ja nisam dozivela takvo iskustvo...

    Vole jake i sigurne osobe al mislim da nisu u stanju voleti vise devojaka..a reci mu imaju dug rok upotrebe..

    Svidjeti se Djevici
    Znatiželjan i inteligentan, zanimaju ga hiljade različitih stvari. Organizovan je i temeljan, želi dobro da napravi ono što radi. Hrabar je, slijedi svoje ideje i uvjerenja. Perfekcionista je, ništa ne prepušta slučaju. Sentimentalan je, ne voli da povrijedi onoga koga voli. Smisao i potreba za kritičnim odnosima nekada ga uvuku u ogovaranja. Nekad je previše odgovoran. Strah od patnje koči ga u ljubavnim vezama. Vrlo lako vodi dvostruki sentimentalni život. Draže mu je ostati u udobnom domu nego da izlazi i da se provodi. Pokaži osjećaj za detalje, svoju inteligenciju i strpljenje. Zadobij njegovo povjerenje, što nije mala stvar. Budi ljupka, diskretna i profinjena: on mrzi vulgarnost


    Moj muz je Devica..delimicno pase..naravno pozitivno...ja sam isto devica al primetila sam dosta..po onome sto sam procitala imam dosta karakteristika i od Skoprpije cak i vise nego od device...

  7. #7
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku
    Nezgodna nije poenta u tome gdje sam nasla i jesam li potrefila. A muskarci ce reagovati na tvoje pitanje ukoliko budes reagovala u skladu ove teme odnosno postavljenog teksta.
    Primjera radi,
    - jesi li vec imala priliku da se zagledas u nekog muskarca pod tim ili onim znakom i koje je tvoje iskustvo sa njim.
    Mozda si imala vise njih, naravno da si imala kao i svaka osoba, zato pokusaj podijeliti sa nama svoje iskustvo sa jednim ili vise tipova pod jednim od gore navedenih horoskopskih znakova.

    U tome je poenta malena.

    Pa izvoli, podijeli sa nama, napisi nesto o tome, jer iz tvoje nasmijane reakcije iznad sam zakljucila da si imala itekako iskustvo.


    Ovako...Srna ja cu samo reci da je horoskop sto se tice ovna,strijelca i bika bas tacan,nebih da zalazim u detalje,samo mogu reci da je bas tacno to sto se tice ta tri znaka...jer pretezno sam za ta tri znaka bila vezana..........
    Detaljnije nista nebih komentarisala
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •