Strana 10 od 21 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 206

Tema: Jel vas nekad neko prevario?

  1. #91
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Po tome zakljucujem da si osoba meka srca , ali mora postojati neki limit . Jer vreme prolazi i neumitno ostavlja za sobom neizbrisive tragove .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #92
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    tacno...tragovi su tu...ali ja josh ista...jebat ga...zivot ti je takav cupav i dlakav... uspon i pad; to je normalno u zivotu...

  3. #93
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Uspon i pad , sve je to sto cini zivot . Samo zavisi sa koje se visine padne .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #94
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ne letim ja visoko...tako da se taj pad da preziveti...

  5. #95
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Pa da nije tako , zar bi sada bila ovde sa nama .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #96
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ehh bash...vidis, radje sam ovde, nego da lutam po kaficima i gradu...(dobro idem i tamo...ali zadnje vreme malo manje)

  7. #97
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Cim covek pocne da biva u nekoj nedoumici , to je prvi znak da nesto mora menjati .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #98
    Senior Member
    Datum registracije
    10.05.2005
    Lokacija
    Ispod Sunca
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Vidis ima tu jedna stvar.Kad sam ja polazio u srednju skolu bila je jedna fora:ili ti maltretitaj druge ili sam budi maltretiran.Ne znam zasto se uvek tako stvari odvijaju,ali takav je i mentalitet.Kad je neko miran kaze se glup.Kad je neko budala kazu mangup.Moras sam nauciti kako da vuces poteze.Ponekad moras i biti bezobrazan da bi to imalo pravilan cilj.Nikad nisam podvrgavo ovome,ali je cista istina da onaj koga boli uvo za druge,mnogo bolje prolazi u zivoti Maco.Malo po malo moras raditi na sebi,ako ne zelis da opet budes povredjena.

  9. #99
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Moji skolski dani su prica za sebe .Znao sam biti od svega pomalo . Dobar kao melem na ranu , a bogami i zao kao zli duh . Naravno , ako me neko na neki nacin na to natera . Kako ono stari ljudi kazu : "Ispod mire sto djavola vire" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #100
    Senior Member
    Datum registracije
    08.11.2004
    Lokacija
    frankfurt - Germanija
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    ehh bash...vidis, radje sam ovde, nego da lutam po kaficima i gradu...(dobro idem i tamo...ali zadnje vreme malo manje)
    Maco pa ti si zmaj, pa jeste bolje sa nama nego sa nekim tamo u kaficima i u gradu. Oni te mogu silovat, pokazat ti onu stvar na ulici, mogu te navest na zlo, a eto vidis mi ti samo dobro zelimo, i sa nama ces da zivis duze i zdravije hehehe na forumu nema dima ko u kafani.
    Ljubavnik na duge staze

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •