Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Mandrake Linux 10.0

  1. #1
    Member linux avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    81

    Podrazumevano Mandrake Linux 10.0

    Mandrake Linux 10.0 je prva verzija ove distribucije koja sadrži kernel generacije 2.6. Novi kernel poveæava broj korisnika sa 65.000 na preko 4 milijarde, sadrži moguænost izvršavanja milijardu konkurentnih procesa istovremeno, poboljšava performanse i skalabilnost, kao i interoperabilnost sa Windows sistemima zahvaljujuæi moguænosti èitanja i pisanja NTFS fajl sistema i podršci za Windows Logical Disk Manager. Pored novog kernela, tu su i Samba 3.0, MySQL 4.0.18, PostgreSQL 7.4.1, Apache2, KDE 3.2, GNOME 2.4, OpenOffice 1.1, MandrakeGalaxy 2 desktop tema i mnogi drugi noviteti. Više informacija potražite ovde. www.mandrakesoft.com/products/10/community
    In the world without walls and fences who needs Windows and Gates !?

  2. #2

    Podrazumevano

    Mandrake mi je bio prvi sistem od linux-a koj sam instalirao na racunaru al nekako neznam, ne svidja mi se bas tolko. On je stvarno vise samo za pocetnike. Njegov software paket isto nije bas velik al ako neko hoce da vidi jednom linux i da se malko zeza oko njega nije los ni ovaj sistem. Probajte i videcete

  3. #3
    Member linux avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    aham, mandrake je specijalno napravljen za migrante sa windows na linux, a nije los distro, sad kad ga pogledam izgleda mi kao onaj deciji program neki sa puno boja
    In the world without walls and fences who needs Windows and Gates !?

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    12.04.2012
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Imao sam Mandrake 3 godine na starom racunalu,stabilan i jednostavan program za koristenje

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    16.04.2012
    Poruke
    3

    Podrazumevano slazem se sa Linuxom

    uvijek
    Mafija skini mi ban
    pozdrav

  6. #6

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •